Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene fogadnom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene fogadnom, hogy a párom nem hív el a saját születésnapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyunk felhőtlen viszonyban egymás családjával, különböző okok miatt. Én a szüleit direktben sosem bántottam meg, csak nálam más az a mennyiség, ami belefér a velük töltött idő terén, így kevesebbet látnak, mint a páromat.


Az én születésnapom pár hete volt, én foggal körömmel harcoltam otthon, hogy márpedig ő is jön, tetszik, nem tetszik, a szerelmem legyen ott amikor rám koccintanak.


Közeleg párom születésnapja, közölte, hogy nem szeretné, ha mennék, inkább nélkülem érezné magát felhőtlenül.


Jogos, hogy nekem ez elfogadhatatlan? Más lenne, ha a családja kérné, hogy ne menjek, de hogy ő érzi ezt?

Szó nélkül kellene hagynom ezt?


2019. nov. 5. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért mégiscsak mérgezitek a légkört annyira durván, ha nem akarja, hogy egy helyen legyetek a szülinapján.

Biztos, hogy csak az a baj, hogy a szülei túl sokat akarnak titeket látni?

2019. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Ez az ő döntése, ezt ne te akard eldönteni.
2019. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy komolyabb probléma tünete.
2019. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Itt szerintem is komolyabb problémák vannak.

Én mondjuk azzal kezdeném, hogy ha a szüleim bármilyen valós indok nélkül egyszerűen csak nem fogadják el a páromat akkor elmehetnek a búsba és eszembe sem jutna velük ünnepelni a szülinapom.

2019. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"inkább nélkülem érezné magát felhőtlenül"

Innentől kezdve nem tudom, milyen párkapcsolatról beszélgetünk.

2019. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Jogos a felháborodásod. Viszont ez a párodon múlik. Belém annyira belémállt az anyósom, hogy nem engedte, hogy abban a lakásban legyek, amit a fiának adott (a tulajdoni lapon természetesen szó sem esik ilyesmiről). A párom aznap csomagolt és jött utánam két bőrönddel, az anyjával azóta nem beszélnek... Pedig ha valamit, ezt sosem kértem volna és sosem hittem volna, hogy megteszi. A te párod a származási családjára tekint családként, nem rád. Szerintem itt csúsznak el a dolgok, ezért enged inkább nekik.
2019. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az én részemről vannak valós konfliktusok, az ő családja és köztem sosem volt semmi vita.


Ők úgy látják, vagy mindent, vagy semmit, félig nem lehetek családtag.

Én eddig félig próbáltam, ők pedig ezért "haragszanak" rám, nem fogadnak be.

Náluk ennyi az összes probléma. Nem jelenek meg annyiszor, amennyiszer ők hívnak.

2019. nov. 5. 14:55
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Szóval egyikotok családja sem szereti a gyerekük parjat. Ez elég durva.
2019. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a te értelmezésed szerint, hogy, félig családtag? Ők pedig mit akarnának tőled?

Nekem volt hasonló párom, ott kitalálták, hogy heti 1x azért ugorjak be, amikor a saját szüleimet nem látom havi 1x se néha (nagyon messze laknak).

Nem emiatt mentünk szét, de ez azért nekem túl sok volt.

2019. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha kapok három meghívást, vagy huszonhármat, illik ott lennem. Ha csak kettőn veszek részt, akkor inkább egyen sem, nem illeszkedtem be, nem elég, amit nyújtok.


Erre annyi a válasz, hogy ha nálam lenne szintén húsz meghívás, párom jönne. Nincs is ennyi, sőt, és a viszony sem alakult jól, ez más kérdés.

De ettől még nekem változatlanul mennem kellene annyiszor, ahányszor csak hívnak.

2019. nov. 5. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!