Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem erzem ugy hogy a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erzem ugy hogy a parom pontot akarna tenni a dolog vegere, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk egyutt a parommal.a paromnak van egy kislanya aki nagyon szeretett volna egy cicat.mikor megszuletett a cica eligerkeztek hogy elviszik.majd megismert engem,es nekem sajnos macskaszor allergiam van.de mivel mar megigerte a kislanyanak is illetve a tulajnak is,igy elvittek a cicat.eddig azt mondta hogy ki fogja tenni az erkelyre.de nem tette,illetve nem tartom jo dolognak.hideg van stb.nem lenne jo szegeny cicanak.a lakas epp keszulofelben van ahol lakni fog parom,igy vagy nalunk vagy az o anyukajanal talalkozunk.de rossz erzes nekem hogy nem tudok neki segiteni a lakasban,azt sem tudom ott hogy talalkozhatnank,vagy hogy lehetnenk kettesben ott.ugy erzem nagyon sehogy.ugy erzem en vagyok az utolso aki szempont az eletben es ezek nekem nagyon fajnak.mondtam hogy ajandekozzuk el a cicat.azt nem akarja.es tegnap mar eleg csunyan beszelt velem hogy nekem honapok ota a macska a legnagyobb problemam..azt mondja hogy nem is vagyok annyira allergias ra.es h en vagyok hipohonder.

Van amikor elfelejtkezem errol a dologrol de akkor mutogatja a macskat pl kameran keresztul hogy milyen cuki..

Tanacstalan vagyok.nem latok jovokepet hogy hogy lesz.nem latom a megoldast.


2019. nov. 6. 07:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Jobb helyen a macska is családtag. Nem dobjuk el magunkról egy csaj miatt.
2019. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent a macskaszor allergia par het szoktatassal elmulik (hacsak nem valami olyan stadiumrol beszelsz, ahol azonnal haldoklani kezdesz, ha egy legterben vagy vele), szoval felesleges ezen ennyit kattogni. Ertelemszeruen nem fogja atverni a gyereket az aktualis randipartnere miatt, es nagyon helyesen is teszi. Valoszinuleg te mar sehol sem leszel, amikor az a cica meg mindig ott lesz - a gyerekevel együtt.
2019. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Az allergiára van gyógyszer, ami tünetmentessé tesz. Nem kell lemondani az állat közelségéről. Erre nem gondoltál?
2019. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Szoba lerult,de szeretnenk majd kisbabat.nem tennem tonkre ilyesmivel a szervezetem
2019. nov. 6. 07:55
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Keress olyan pasit, akinek nincs macskája és nem is lesz.Egy féléves kapcsolat miatt én sem dobnám ki azt a szerencsétlen állatot, pláne nem venném el a gyerekemtől.Nincs semmi garancia arra, hogy újabb fél év múlva te még mindig az életük része leszel.A macska viszont biztosabb pont, mint a ti kapcsolatotok.
2019. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
En vele tervezem az eletem.nem all szandekomban szakitani.igy 99,9%hogy de,még fel ev mulva is itt leszek es tovabb
2019. nov. 6. 08:00
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefügges nincs a terhesseg es az allergia gyogyszert kozott. A legtobb meg terhesseg alatt is szedheto. Te nem akarod meglldani ezt a helyzetet, hanem szimplan azt akarod, hogy kizarolag a te akaratod ervenyesuljon, es te legyel a kozeppontban, aki korul/akivel megbeszelve születnek a dontesek. De ez nem igy mukodik, egy sima parkapcsolatban sem, plane nem egy gyerekes pasassal, ahol soha nem te leszel az elsoszamu prioritas, hanem a gyermeke. Te nem akarsz pontot tenni ennek a vegere, amig nem ugy van minden, ahogy te akarod. Gyereket inkabb ne tervezzetek, mert elore megmondom neked, hogy nagy hassal se fog senkit erdekelni, hogy te meg akarsz szabadulni a macskatol.
2019. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Tervezni tervezheted, de láttam már én olyat nem is egyet, hogy ebből semmi sem lett.Pláne ilyen rövid idő után.És ha tovább folytatod a hisztit, akkor lehet ő már nem veled fog tervezni a későbbiekben.Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2019. nov. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
En nem hisztiztem de amikor az arcomba tolja a macskat akkor hagy ne vagjak mar hozza jo kepet...
2019. nov. 6. 08:29
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell hozzá jóképet vágni.Tudomásul kell venni, hogy ott a macska, ha ez nem megy, akkor hogyan akarsz gyereket valakivel, aki rendelkezik egy élőlénnyel, akit te képtelen vagy elviselni?
2019. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!