Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekell látnom, hogy vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekell látnom, hogy vége a házasságomnak?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatalon elkapkodtunk mindent a feleségemmel,hamar esküdtünk és most van egy 2hetes pici lányunk.Rengeteg hibám van amin próbálok változtatni,többnyire komunikációs problémáink vannak.Én szeretném megbeszélni vele,ő csak érdektelenül csendben hallgat,válasz nélkül.Úgy érzem nem veszi ki a részét szinte semmiből(megeteti a picit,tisztába teszi néha és ennyi) hajnal 1-4-ig ringatom a lányom,utanna oltozok indulok dolgozni,folyamatosan alszik,fekszik tv-t néz,lustálkodik.Fürdetni én fürdetek,ringatom,tisztába teszem a picit,Ő alszik.Nem érti amit mondok,mindent félre ért és a beszélgetést elviszi egy nem létező irányba amivel vitát generál és ha néha meg is szólal olyanokrol beszel amit másképp értelmezett.Mindig megmagyaráz mindent,mindennek az ellenkezőjét csinálja.Igaz,hogy nagyon rossz családból jött,az anyukája hát na a lényeg,hogy a feleségemnek sok "apukája" volt,a körülmények náluk finoman szolva nem élhetőek,a családja nagyon butácska (alpári,koszos) sokat változott mellettem,de már belefáradtam a "nevelésébe" (kérem,köszönöm szavak szerintük úri nyálazás) Ha jön a szűk családja 3 kocsival jelennek meg mindenünket 1-2 ora alatt eltornek,össze koszolnak.....Ilyenkor mit tennétek? Férfiként nem kapnám meg a lányom gyermekelhelyezésnél? Ha haza vinné hozzájuk a szivem szakadna meg,hangzavar,kosz,csúnyabeszéd,tömegnyomor várna a lányomra.Nem akarom h ebbe nőjjön fel.A testvére börtönben ül,az anyja háza átjáróház,nem ideális környezet gyerekneveléshez.1000X beszelgettünk már de 3 napnál tovább sosincs változás.Rettegek,hogy elviszi a lánom hozzájuk,és ott kell felnőnie,abban az embertelen környezetben egy cigánysoron....

Valami tanács?



2019. nov. 6. 10:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Nincs neki szülés utáni depressziója?
2019. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%
Még csak 2 hetes a baba. Adj neki időt, pár hónap alatt rendbe fog jönni. 😊
2019. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
Hát ezt eléggé elrontottad haver, nem hiszem hogy meg tudsz szabadulni ezektől. Valahogy le kéne lépned a lányoddal és vissza se nézni.
2019. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

Bele se kellett volna menned ebbe a kapcsolatba.

Aki IQ mínuszba van, sose fogja megérteni, mit beszélsz.

Egyáltalán nem biztos,hogy hozzá helyeznék el a gyereket, gondolom még munkahelye sincs és nem is nagyon volt.

2019. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

Én azért várnék még pár hónapot. 2 hét gyerekszülés után nem sok idő, a testének regenerálódnia kell, és az is lehet, hogy szülés utáni depresszióban szenved.

(kiv. ha már a gyerekszülés előtt is voltak ilyen tendenciái)


Annyit tehetsz, hogy elmondod, téged zavar, hogy nem tudjátopk a dolgokat megbeszélni, és ha gondja van, mondja meg, kerestek szakszerű segítséget, pszichológust pl.

2019. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Gondoltam szülési depressziora, utánna olvastam,de már a pici előtt is ugyan ilyen problémáink voltak.Nagyon szerettem,és változott is mert belátta,hogy nem normális ahogy éltek.Munkahelye nincsen nem is volt ő 20 én 24 éves vagyok.Reménykedtem,hogy változik persze nekem is vannak hibáim amin sikerült is változtatnom,de 2-3 nap után megint elkezdte az értetlenkedést,a drámázást ami miatt nekem is előjöttek a változáson keresztülmenő hibáim.Mintha a vita éltetné,generálja a problémákat.Az anyja meg pláne,nem fogdja el h maskepp szeretnenk elni mint ok.Kajak leakarta vetetni abfurdo ajtot h tegyunk a helyere fuggonyt.... semmi logika benne.Cigányos lepedőket aggatna az agyra stb..... rettegek h oda kerul a layom
2019. nov. 6. 10:36
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Jé! A szilvafa szilvát terem.
2019. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

Be kell látnod, hogy ezt elcseszted. Te választottad, te vetted el, te ejtetted teherbe, most megeszed, amit főztél.

Két hetes babát 1000%, hogy az anyja kap, esélyed nincs. Ha anyatejes, akkor 2000%.

A gyerek örökké összeköt vele, sose szabadulsz meg a nőtől és a pereputtyától.

2019. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ha nem értetlenkedne folyamatosan,elhagyná az otthon kapott nevelést nqgyon is ellennénk,nyilván szeretem még pláne,hogy gyereket szült nekem.De évek óta kérem,hogy ha nem ért valamit inkább kérdezzen mert már unom h beszelgeteseknel kikell zarjak mindent amire nem gondolok nehogy vita legyen,annyira lesz@r mindent,hogy azt se tudja mennyi hitelünk van még a házból,vsgy mikorra kell fizetni a torlesztot,pedig 1000xer elmondtam h o is legyen kepben.Semmirol nincsen velemenye,ha elmondjak masok h mit latnak kettonkel kapcsolatban ugy erzi mindenki sz@r szemet vele es ot bantjak,ha nem tud valaszolni mert erzi h hibas inkabb megsem szolal tobbszori keresre sem..... ha elvalunk akkor o kapja a kislanyunkat? valaki hasonlo szituban?
2019. nov. 6. 10:46
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Az en parom se jott normalis vsaladbol az anyja kb ugyanez es vele sem konnyu a kommunikacio. Bar teny, azert nem ennyire veszes a csaladi helyzete, es nekunk se gyerek se hazassag, de sokszor azt erzem, hogy valahogy nem akar kommunikalni. Ha megbis erti nala is 3 nap aztan vege, bar szerinte ez nem igy van. Nem tudom van e osszefugges a rossz korulmenyek es a konmunikacio keptelenseg miatt, de valahoy ezek az emberek arra szocializalodtak, hogy ez nem divat, minden jo igy ahogy van. Mar nekem is kezd kicsit elegem lenni, bar szerencsere es most ne haragudj meg, de nalunk ekkora gondok nincsenek. Teny, hogy elcseszted es ez egy nagyon szorult helyzet, vagy megalkuvo vagy es elsz vele tovabb igy, talan kicsit jobb lesz idovel, vagy lepsz, de akkor nagy esellyel ove a baba. Innen ezt nem lehet megoldani, beszelj ugyveddel talan az segithet, mik a lehetosegeid. Mindket esetben boldogtalan leszel. Egysbkent meg kell jegyeznem, a hibad ellenere egesz normlais figuranak tunsz, szoval ha ez iy igaz ahogy leirtad, en tenyleg egyutt erzek veled.
2019. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!