Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk együtt a férjemmel, tíz éves a fiunk. Borzasztóan elhanyagolt az utóbbi években. Nem foglalkozott a gyerekkel sem és velem sem. Soha nem beszélgettünk, mert ő nem volt kíváncsi a napomra. Én egy darabig kérdezgettem, de aztán leépített. Közös program nem volt, nemhogy kettesben, még hármasban sem. Én begubóztam és kialakítottam egy saját életet a gyerekkel. A férjem élte az életét. Menet közben egy csaj rámírt, hogy a férjem nem szeret, sosem szeretett és nem érdekeljük őt. Én válni akartam,ő azt mondta, hogy próbáljuk meg. Nekem viszont nem megy, hogy a múlton túllépjek. Mindig az jár az eszemben, hogy hányszor engedtem és utána minden visszaállt a régi kerékvágásba. Most tulajdonképpen élünk egymás mellett, ahogy eddig is, csak nem veszekszünk. Ez neki nem jó. Eddig nem ölelt meg, semmi, most állandóan ölelgetni akar. De én nem akarom ezt állandóan. Persze, néha oké, de állandóan nem. Igyekszik tényleg változni. De nála a változás annyi, hogy hazajön hamarabb, vagy otthon van vasárnap délután és vagy a gép, vagy a tv előtt ül. Nben játszik a gyerekkel, nem csinál vele semmit. Ha a gyerek mondja, hogy ötöst kapott, akkor nem kérdezi, hogy miből, miért, semmi lelkesedés. Az teljesen helyénvaló, hogy ő fáradt, ezért elhajtok elalszik nyolckor. De ha én elalszok fél tízkor, az a világ legnagyobb bűne, mert ő beszélgetni akar, meg amúgy is minek kell olyan hamar aludni. Jelzem, én fél hatkor kelek,ő hét magasságában.

Soha nem segít otthon, viszont elvárás, hogy makulátlan legyen a rend és a tisztaság, legyen minden nap változatos, meleg ebéd. Azt is megkaptam, hogy mindig ugyanazt főzöm, mert én kedvetlenül főzök. Este hatkor már annyira nincs kedvem az egészhez. Most el szerettem volna utazni egy napos adventi útra, hármasban. Kis kikapcsolódás lenne. De neki nincs kedve, meg amúgy is sokba kerül. Szeretem nézegetni a neten az utazásokat. Sosem megyünk el, sosem fog megvalósulni, de olyan jó kicsit álmodozni róla. Ma reggel kiderült, hogy ez is probléma neki. Számomra ez kikapcsolódás, neki ez sem tetszik.


2019. nov. 7. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyi időt eltöltöttetek mindketten boldogtalanságban!

Meddig akarjátok még ezt húzni?

2019. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első fele jó volt, szerintem.
2019. nov. 7. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ha ő nem akar változni akkor vagy élsz vele tovább így, vagy hagyod a francba - éljen ahogy akar te pedig éled az életed a gyerekkel (kirándulások stb), vagy elválsz. Más opciót nem látok.
2019. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő azért nem érti, hogy nekem mi bajom, mert számára az a változás, hogy hamarabb hazajár, este hat magasságában. De a gyerekhez nem szól, max rávakkant, vagy veszekszik vele. Számára az is változás, hogy nem tesz megjegyzést az alakomra. De látom rajta, hogy nem tetszem neki. Mert neki a vékony lányok tetszenek, én meg nem vagyok vékony. De én már belefáradtam abba, hogy mindenkinek megfeleljek, csak a saját vágyaim, meg álmaim menjenek a levesbe.
2019. nov. 7. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válj, de komolyan. Eddig se volt férjed, akkor minek takatítasz utána, meg főzöl? Nem változij az életed semmit, max a jobbára, mert nyugodtabb lesz a légkör neked és a gyereknek.

Azzal a nővel meg félrement?

2019. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A csaj azt írta, hogy nem, csak sajnált engem, hogy a férjem semmibe néz.v igazából nem tudom, ki volt, sosem derült ki, mert kamu profilról írt rám, aztán megszüntette a profilt. Csak egy vasárnap este jött az üzenete és nem tudtam hová tenni. Szerintem egyébként ha nem vele, mással igen. Voltak ráutaló jelek.
2019. nov. 7. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék ebben...minek? Ahogy írtam az 5-ik hozzászólás alatt, végül is minek plusz egy emberre mosnod, főznöd, takarítanod, ha csak a problémák vannak? Nem változna semmit az életetek nélküle, csakis jobb lenne, nyugi lenne végre.
2019. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha lehet mostmár változtatni ezen az egészen én biztosan elválnék már. Mindegy mennyi idős vagy de bezárul egy ajtó utána mindig nyílik egy új! Remélem lépsz azért hogy végre önmagad lehess!
2019. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!