Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem veszi ki a részét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi ki a részét a házimunkákból?

Figyelt kérdés

a favágás eszébe nem jut önállóan, egyáltalán a tűzre tenni, hogy el ne aludjon.. hogy lehet valaki ennyire életképtelen?

ha boltba megy üdítőt meg nasit vesz... kiábrándító, tanítgattan, de ő elvan a világában.. bőgni tudnék, de nem segítene..


2019. nov. 7. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

"ő elvan a világában"


Ezért. Amíg ő elvan a világában, vagy nem jön ki onnan kis időre, addig nagyon más nem is fog történni.


Amúgy az egészből úgy jön le, hogy a valaki, akiről szó van, az beragadt egy gyermeki szintre. Ha önállóan nem jut eszembe valami, meg üdítőt és nasit hozok a boltból, akkor ott komoly mamahotelezésről van szó. Valószínű hozzá van szokva ahhoz, ami van, amit te adsz, amit te csinálsz. Jó eséllyel nem volt gyerekkorában megkérve semmi komolyabbra, ezért teljesen evidens, hogy van minden, és mindent megcsinálnak a felnőttek.

2019. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 torkosborz ***** válasza:
100%

És igen! Megint egy kérdés, ahol szembe lehetne állítani a jelenlegi kérdezőt, egy régebbi kérdezővel (hölgy), aki hasonlót kérdezett a házimunkával kapcsolatban... Amikor megemlítettem a favágást-egyebeket, az volt a válasza, hogy biztos valamilyen erdőszéli falusi paraszt vagyok.

Most megnézném az önök vitáját-e téren.

Egyébként szerintem itt a pont.

2019. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
összeköltöztünk, anyukáéktól jött.. de ezeket a dolgokat lakva ismeri meg... tegnap egész nap fát vágtam, mert hát kihűlnék.. ő bepukkadva hazament..
2019. nov. 7. 12:37
 4/11 A kérdező kommentje:
3 as.. képzelheted: létrával felmentem a fára és rámafűrésszel levágtam 2 jó vastag ágat.. majd amit bírtam felvágtam és behordtam, plusz szárazból is vágtam.. túlélés van♡!
2019. nov. 7. 12:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek engedted addig magadhoz, amíg nem tud öneálló felnőttként viselkedni két felnőttből álló háztartásban? :D Szép dolog a szerelem, de én ilyen embert be sem enegednék magamhoz/oda sem költöznék hozzá, mert nincs értelme.
2019. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok belé, de ez így nagyon lohasztó... agyon tutujgatták a szülei.. és nem lesz változás??!.. elszomorít.. de így nagyobb erővel csapok le a favágásra..
2019. nov. 7. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondtam, hogy jó eséllyel gyerekkorában nem volt kihívás elé rakva, hanem minden megvolt azonnal. Most meg ugyanezt várja el, mert ehhez van hozzászokva, csak ugye korban már nem gyerek.


Megoldás erre. Hát. Pszichológus, vagy párkapcsolati terápia. Ha a te hatásodra nem változott, akkor csak külső hatásra fog változni, ami vagy szakember, vagy bedobod a törölközőt, vagy valami olyan semmiből jött élethelyzet alakul ki, hogy 1 másodperc alatt össze kell szedni a tökeit.

2019. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát erre azt tudom mondani, hogy a szülei elcseszték a gyereket, gondolom mindkettő mindent alárakott, meg megcsinált helyette. Minek is lenne igénye az ilyennek arra, hogy magától megtegye? És még neki áll feljebb, hogy megkérted, hogy segítsen és duzzogva hazament? Igazi férfi, taps taps! :D :D

Az a szerencse, hogy még nem vagytok házasok...

Még van esélyed ennyivel megúszni, hogy kihajítod, menjen anyucihoz.

2019. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
házas? soha többé!!! majd felhívom ha szükségem lesz arra amit nagyon tud.. egyedűl is megleszek, csak egy láncfűrészre kell spórolnom..
2019. nov. 7. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Legalább humorod van, csíplek! :)

Kitartást! :)

2019. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!