Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet valami? Vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Lassan öt éve élünk tavkapcsolatban a párommal. Én már az elején vágytam arra, hogy osszekoltozzunk, hiszen ez a két hetente találkozás nagyon kevés. És egyre erősödik ez bennem, de ő mindig elhajt, szerinte korai, fel attól hogy milyen lenne együtt élni stb. Apukamat sem hajlandó megismerni, pedig már igazán ideje lenne bemutatni. Ezen kívül jól megvagyunk, persze néha veszekszunk. Engem ez már nagyon elkeserit, de 4 évet nem tudok csak így eldobni és szeretem. Szerintetek idővel ez jobb lesz? Mindketten huszonevesek vagyunk, én már 5 éven belül családot szeretnék alapítani, őt meg inkább az egyéni céljai érdeklik még.

2019. nov. 7. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem semmi, hogy te mennyire türelmes vagy. Minden elismerésem a tied de szerintem ezt inkább engedd el, lehet hogy még 5 évet kéne várnod hogy történjen valami.
2019. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztosan szeret tèged?

Őszínte leszek. Ha 5 èv után sincs még benne a vágy, hogy feljebb lèpjetek a kapcsolatotokban, pláne hogy távkapcsolat, akkor ebből már nem lesz semmi. Ő elvan így, kb. Semmi kötöttsèg, 2 hetente összekötik dugni, aztán jól van.

Èn a helyedben már nem nagyon hitegetnèm magam.


"Engem ez már nagyon elkeserit, de 4 évet nem tudok csak így eldobni és szeretem. "


Ne haragudj, de èn ezt a gondolatmenetet olyan butaságnak tartom. Azèrt mert valakivel szakítunk, a vele eltöltött idő mièrt lenne "eldobott idő"? Ezalatt is èltèl, megtapasztalták dolgokat, megèltetek örömöt, bánatot, kalandot stb. Ennek a 4 èvnek is megvolt a helye èa funkciója az èletedben, de van az a pont, mikor bizony már dönteni kell merre tovább. Más megközelítèsben meg, ha már elment rá 4 èvem, sehova nem jutottunk, de nem baj, ráhúzunk mèg párat, hátha jobb lesz...ennek van èetelme?


Èn azon a vèlemènyen vagyok, hogy mikor eljön az a bizonyos pont, mikor az egyik (vagy akár mindkettő) fèl már nem èrzi jól magát a kapcsolatban, nem arra halad a dolog, ami mindkettejük cèlja ès kedvère való lenne, na onnantól kezdve van az, hogy csak vesztegetik az időt, ha nincsenek arra törekvèsek, hogy ez változzon, csak ülnek a langyos fosban, ès mennek az árral. Ès onnantól nem mindegy, hogy az most pár hónap, vagy pár èv.

Ès nálatok már bőven eljött. Ès most el kell döntened, hogy pazarolsz-e mèg időt erre a langyos semmire, amiben mèg odáig sem jutottatok el majd 5 èv alatt, hogy egymás szüleit megismerjètek, ès remènykedsz a kő tudja miben, vagy pedig megteszed a szüksèges lèpèseket.

Le kell ülnöd ezt vele komolyan megbeszèlni. Te mostmár mindenkèpp összeköltözèst szeretnèl, mert ebben a 2 hetente összejárogatunk dologban már nem látsz jövőt. Ha ő meg semmikèpp, vagy talán majd a távoli jövőben, meg nem tudja, meg fèl, meg jön ilyen nyomi mellèbeszèlèssel, akkor ideje búcsút inteni egymásnak.

2019. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na de hány évesek vagytok és mit csináltok? Dolgoztok vagy még tanultok? Ezek is fontos részletek.
2019. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!