Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most hogyan tovább? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom akivel már 15 éve ismerjük egymást. Mindent tud rólam, én is tudok róla mindent. Az elmúlt 1,5 évben több lett köztünk mint barátság, rendszeresen van köztünk szexuális kapcsolat. Van hogy ott alszunk egymásnál 2-3 napot, együtt megyünk wellness hétvégére. Nem vagyunk együtt továbbra is csak barátok vagyunk, akik lefekszenek egymással. Nem zavar ha randizik más lányokkal. Őt sem zavarja, ha én találkozgatok más fiúkkal. Az a helyzet, hogy 2 hónapja van egy barátnője, aki 21 éves. Egyetemre jár, így hétvégén van itthon csak.

Hétköznap, illetve van olyan hogy hétvégén is ugyan úgy együtt vagyunk mintha neki nem lenne barátnője. Engem ez a mai napig nem zavart. Azért kezdett el zavarni, mert írt nekem a csaj a közösségi oldalon, hogy tudja hogy nekem milyen a kapcsolatom az ő párjával, és azt is tudja hogy mi lefekszünk egymással. Még azt is hozzá tette, ha nem hagyok békén az ő barátjának, és továbbra is keresni fogom akkor ő öngyilkos lesz. Ezen nagyon meglepődtem, és elkezdtem gondolkozni, hogy tönkre tehetem így egy ember életét. De ez nem csak az én hibám lenne, mert én mondtam, hogy maradjunk tényleg csak barátom, mert már párkapcsolatban él. De a barátom ragaszkodott hozzá, hogy közöttünk ne változzon semmi. Elküldtem neki is az üzenetet, hogy mit írt a barátnője. Azt mondta ne foglalkozzak vele, neki is szokott ilyen hülyeségeket írni.


2019. nov. 7. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen alakok vagytok mindketten, nem csoda ha ilyen jól megértitek egymást.
2019. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen gyenge erkölcsű embert mind a ketten ott kellene hagyjatok nagyon gyorsan.

Nyilván a másik lány döntését nem tudod kierőszakolni, de javasolhatod neki, hogy a barátja kicsit sem tiszteli, és ne pazarolja tovább az életet rá.

Te meg lépjél ki végleg ebből az egészből. És ha igaz barátodnak tartod akkor mondd meg neki mennyire téves úton jár.

Eleve... hogy van az, hogy 1,5 évig szexeltek, de mint barátnő nem kellesz neki, melletted beszerez egy másik lányt, de téged is megakar tartani dugni?

Gerinctelen húzás...

Nem bírom felfogni mi van az emberek lelkével ..

2019. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább írd meg a lánynak, hogy jobb ha inkább ő hagyja ott a srácot, ha nem nyitott kapcsolatot szeretne. Ugyanis ha te ki is kerülsz a kèpből, majd bekerül más....a gerinctelen alakokkal már csak így szokás. Szóval ha nem olyan kapcsolatra vágyik amiben folyamat csalják, akkor inkább álljon tovább ő.


A barátod meg no komment... Egy dolog, hogy kit műveltek egymással szinglikènt. Na de párkapcsolat mellett is folytatni gusztustalan. Ráadásul a dragalatos barátod kifogott egy labilis, gyenge mentalitású lányt, ki fogja csinálni.

2019. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jöjjetek össze úgy igazán, mert ritka, hogy két ugyanannyira gerinctelen szar alak ilyen jól megtalálja egymást. Sok boldogságot gyökerek!
2019. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!