Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem ma eléggé megvert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ma eléggé megvert, mert nem mostam ki az ingjét. Szerintetek, megérdemeltem?

Figyelt kérdés

Ja és az melett h megvert még el is mondott mindennek,pedig aztán neki is van keze és be tudná rakni a mosogépbe és el indítani. 3 pici gyerek melett követeli azt tőlem h folyamatosan főzzek,mossak,takarítsak

És ha vissza szólok akoor még neki áll feljebb. Ebben az esetben ti mit tennétek? Volt hogy azért is megvert mert nem volt elmosogatva pedig megcsináltam volna csak épp lefektetni készültem a gyerekeket. Már kezdem nagyon megutálni. :(


2019. nov. 7. 15:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%

Mondd, te épelméjű vagy, hogy ezek után még vele vagy? Itt nem az a kérdés, hogy megérdemelted-e, hanem hogy simán csak kipenderíted-e, vagy fel is jelented.

Ha nem magadért - mert láthatóan te szeretsz szenvedni -, hanem szerencsétlen gyerekedért.

2019. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%

Ez tuti troll kerdés

Ilyen hülye nem lehet valaki

2019. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még a kamu kérdéseket? Ezzel viccelődni b+...
2019. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
A kérdés nem troll!!!! Ez az igazság sajnos !!!! Utána persze vissza könyörgi magát és 100x elmondja h szeret!!!sajnálom h nem hiszed el h sajnos ilyen férfiak is vannak a világon... ja és persze semmiben sem segít nekem.. se mosogatni se semmi ..mindent nekem kell csinálnom ő meg eszik,alszik... ha szólok akkor nekem esik..:/
2019. nov. 7. 15:45
 5/51 A kérdező kommentje:
Márpedig ez rohadtul nem kamu!!!! -.- hiszitek vagy srm de nem azért írtam ide ki kerdest 3 gyerekes anya létemre h trollkodjak..
2019. nov. 7. 15:46
 6/51 anonim ***** válasza:
93%
Szülj neki egy negyediket is, ha már egyszer ennyi eszed van. Mindhárom gyerek pici, baromállat meg biztos nem most lett belőle. Az első után be kellett volna húzni a féket, ha már egyszer összeálltál vele, akkor még könnyebb lett volna lelépni. Egyértelműen az volt a felelős és kézenfekvő megoldás a problémáitokra, hogy szülsz még kettőt. Most erre mit lehet mondani? Nyilván nem most bolondult meg, egyed meg amit főztél, csak a gyerekeket sajnálom...
2019. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
84%
Rendörség most!
2019. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
68%

Igen, megérdemled, mert ilyen h..lye vagy, hogy ilyen mellett vagy és még szültél is neki.

Nem tudlak sajnálni.

2019. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
84%

Te mentél hozzá! Te szültél neki!


Te megérdemeled...a 3 kicsi nem, sajnos ők sérülnek két haláligénytelen felnőtt miatt! Ez a szomorú!


FÉRFI 42

2019. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy vannak ilyen férfiak a világon és azt is, hogy vannak olyan idióta véglény nők akik ennek ellenére velük maradnak, de te komolyan ezt akarod megtanítani a gyerekeidnek? Milyen anya vagy te? Az egész életüket el akarod cseszni?
2019. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!