Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a viselkedés természetes egy nőnél?

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel már 6 hónapja vagyunk együtt és a kapcsolatunk nagyon hullámzó. Az a helyzet, hogyha valami olyasmi történik amin megsértődik, vagy megbántódik, akkor azonnal azt mondja nekem, hogy szakítani akar és hagyam békén stb.. Pedig rengeteg jó dolgot teszek érte, igyekszem nagyon boldoggá tenni Őt, mert nagyon szeretem. Szóval a dolgok nagyon érzékenyen éréntik. Előfordul az is hogy reggel még tök happy minden, és történik vmi negatív, Például nem értünk egyet valamiben és egyből azt mondja hogy legyen vége.. Aztán megint így meg úgy szeret.. Szóval nem értem, szerintetek ez így rendben van??

2019. nov. 7. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, mennyire lehet rendben, de én ilyen téren elég racionális vagyok, számomra kizáró ok egy kapcsolatra.

Van a társaságunkban egy fiú, meg egy lány. Négy éve együtt vannak, de minden egyes közös esténk arról szól, hogy a lány megsértődik és hazamegy, ritkábban a fiú is. És minden egyes alkalommal erről kell, hogy szóljon minden. Nagyon unom.

Ettől függetlenül 4 éve tart a kapcsolatuk, az nem olyan rossz.

2019. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen kapcsolatban voltam, akár mi volt tudta hogy nem hagyom csak úgy ott és evvel próbált nyomás alá helyezni... 3 évig tartott, én nagyon szerettem és én is mindig próbáltam a legjobbat nyújtani... De valahogy mindig ide kerültünk.. Folytonos bizonytalanság pedig szellemileg és lelkileg is fárasztó.. Amikor már ez a stratégia nem jött be , akkor pedig messzebbre ment. Olyan dolgokat csinált , amiket nem tudtam sehogy sem tolerálni. Folyamatos manipuláció, folyamatos nyomás alá helyezés, a legkisebb dolgok miatt is.. Èn mèg egyszer nem mennèk ilyen messzire... De persze voltak szép pillanatok is...


24/F

2019. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem manipuláció, én ugyanígy viselkedem hosszú kapcsolatban. Olyan ez mint valami hullámvasút, a társam már tudja, hogy olyankor békén kell hagyni és higgadtan átgondolom a dolgokat egyedül.
2019. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen ez a folyamatos bizonytalanság ami teljesen kikészít, erre így szerintem nem lehet alapozni. És egyébként is az hogy folyamatosan le van rombolva a másik fél álma és terve az nem egy korrekt dolog!
2019. nov. 7. 21:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hát hónap után itt tartottok, szeritnem sok jóra ne számíts...
2019. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen nő nem lenne a társam. Nem bírom az érzelmi hullámvasutat, pedig alapvetően érzékeny vagyok én is a világ dolgaira, emberi kapcsolatok terén. Érzelmileg zsarol téged, vagy van valami személyiségzavara.
2019. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég komoly probléma, ha ezzel fenyegetőzik, vagy még rosszabb ezt mondja anélkül, hogy felfogná ennek súlyát. Te hogyan reagálsz erre?


Amúgy tiszta Bokros Lajos ő akart mindig lemondani azonnal, ha valakinek nem tetszett a csomagja.

2019. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Általában higgadtan és megértően reagálok rá, vagy rá hagyom aztán rájön, hogy szeret és minden ok. Az a helyzet, hogy már kezd elfogyni a türelmem és ha Én fogom kimondani hogy vége, akkor tényleg vége lesz.
2019. nov. 7. 22:02
 9/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Na én elsőre azt mondanám, hogy szórakozzon a jó édes anyjával. Ez nem kapcsolat, amiben te élsz. Ez csak egy általad, cölöpökkel összetákolt izé, amit a kedves "párod" bármikor felrobbanthat.
2019. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Savlekotő ***** válasza:
53%
Jó kis papucsot farag épp belőled,jaj ellentmondasz nekem bármiben szakítok... Játszma.... Ébresztő.. Mehetne Isten hírével mondom ateistaként.
2019. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!