Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbirkózni azzal, ha a párom poligám/poliamor?

Figyelt kérdés
A kezdetektől fogva tudtam, hogy az, nyílt lapokkal játszott és a poligámia tőlem sem áll távol szexuális értelemben. Csak közben belészerettem és így, mikor más nőkkel van, úgy érzem mindig kicsit belehalok, borzasztó érzés. Hogyan lehet ezt leküzdeni? Mert elveszíteni nem akarom...
2019. nov. 8. 07:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
A szakítás fel sze ötlött a kisz fejeckédben?
2019. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Normal esetben az ember megvàlogatja a pàrjàt minimum. Ez nem olyan dolog hogy ilyen adatott ezt kell elviselnem mint pl csaladtag eseteben
2019. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Megoldani szeretném ezt, nem eltörölni végleg...
2019. nov. 8. 07:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült, hogy mégsem neked való ez a felállás.

Mit akarsz akkor mégis?

Hűséges legyen? v. adjunk repectet, hogy ne halj bele minden egyes alkolommal?

Tudod, hogy ilyen nincs!

2019. nov. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Lehet nem is vagy te annyira poligám beállítottságú mint hiszed.

Nem tudom hogyan lehet leküzdeni. Én undorodom az ilyen típustól. Más nők után képtelen lennék vele lefeküdni. Undorodom más pináktól. Ezen a mosás sem segít nálam, pláne, hogy lehet előttem 2 órával dugta meg. Nekem ez egyszerűen taszító. Ehhez megfelelő gusztussal kell rendelkezni, nekem ez nincs és nem is lesz.

2019. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Nezz videokat "nöi kerdeek ffi valaszok"hogy milyen nö az akinek meg akar felelni egy pasi es milyen az aki azt valtja ki hogy egy a szàzbol
2019. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

*nöi kérdések ferfi vàlaszok


Hasznosak ezek a videok

2019. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4: igen, valami ilyesmiben reménykedem, hogy van erre recept. Ember járt a Holdon, hatalmas pszichokoponyák születtek már a földön, csilliárdféle terápia létezik.

Nem hiszem el, hogy erre nincs megoldás... valami. Bármi.

2019. nov. 8. 07:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van megoldás. Megszoksz vagy megszöksz.
2019. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Változz meg te! Arra miért nem keresel receptet?
2019. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!