Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki is használ ki kit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki is használ ki kit?

Figyelt kérdés

Én egy 28éves nő vagyok egy nagyszűlőtől örökölt házban élek hozzám költözött egy 33éves pasi aki eddig albérletben élt.

Ragaszkodik a közös kasszához de engem zavar a kevert pénz hogy sose tudom kinek a pénzével költekezünk közös élményre költeni sose akart mindent drágált és mikor hozzám költözött nem tartotta jogosnak hogy tudni akartam fizet e gyerek tartás vagy van e hitele stb mert azzal jött mi közöm hozzá ha fizeti a rezsi felét hogy mire megy el a többi pénze ne érdekeljen de ő bele szólt hogy mikor elromlott a laptopom venni akartam egy ujjat hogy ne legyen hitelem és minek két embernek 2gép akkor ő el adja az ővét ha én veszek magamnak gépet. Meg ha anyámmal találkoztam tudni akarta hogy kaptam e pénzt meg ha alkalmi munkára mentem szintén tudni akarta mennyit kaptam, meg ha meg a lakásomban elromlik valami nem akarja meg csinálni hanem csak szól hogy az a konnektor elromlott azt kész.

És nem nagyon költünk egymásra mert ha ő nem akkor én se rá.



2019. nov. 9. 17:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
ideje megszabadulnod tőle.
2019. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak nevezett együttélésnek mi értelme van?

Lakbért fizettetsz a jóembereddel, vagy ingyen van puncija is, és fedèl is a feje fölött?

2019. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy akik hasonlóan élnek együtt azok hogy állnak egymáshoz anyagilag jogosan vagyok rá felháborodva vagy sem?
2019. nov. 9. 17:35
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
Ébredj már fel,hé,nem látod hogy kihasznál ?
2019. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
Ki is használ, és bunkó is. Miért vagy vele még????
2019. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
59%
" egy nagyszűlőtől örökölt házban élek hozzám költözött egy 33éves pasi" Miért költözött hozzád? Miért engedted? Mi közötök van egymáshoz? ........
2019. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Úgy vágnám ki ezt a jóembert, mint a macskát anyagcserére.
2019. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
71%

Azonnal dobd ki a házadból akkor is ha térden állva virágcsokorral a kezében mondaná hogy szeret. Csak kihasznál és úgymond ingyen menedék vagy neki. Ne legyél buta, úgyis találsz normális párt, nem kell leragadni ilyen mellett.

30/F

2019. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
59%

Nem volt még soha senkid, vagy nem mesélt még senki neked arról, milyen egy egészséges párkapcsolat?

Ha neked ez kérdés, amit leírtál, akkor veled sincs minden rendben.

2019. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mert ő a pasim azért költözött hozzám de ezt le írtam aki végig olvassa az tud igazi választ adni remélem.
2019. nov. 9. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!