Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a legtöbb nő szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb nő szerelme a munka, minden más, pl az élet rovására. Miért a nőkre jellemzőbb ez újabban?

Figyelt kérdés

Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett.

Nem élnek, ha van is kapcsolatuk, az is csak a munka utáni prioritás, ha valami a munka rovására mehetne, azt elüntetik az életükből (ez lehet akár egy rosszkor jövő terhesség, úgy hogy amúgy nagyon vágyik gyerekre, dehát próbaidő az új munkahelyen, ami fontosabb).

Van egy tippem, hogy miért, de érdekelne mások szerint miért.



2019. nov. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
53%

És az nem jutott még eszedbe, hogy a hiba benned van, ha mindig csak karrierista nőket választasz?

Én is értelmiségi vagyok, de nálam a munka sokad rangú.

2019. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk azért mert a palik pancserek sajnos.

Nem teljesítik a karrier,munka kötelességület nincsen jövőképük,el vannak mert igényük nincsen a többre.

Jó a panel,jó az otthon ülés,nem tesznek lépéseket,hogy előbbre kerüljenek így nem tud a nő kire számítani csak magára.

Míg a mai kislányok is utazgatnak,ide oda mennek,nyelveket beszélnek,karriert építenek.

25 éves kislány már most diploma nèlkül projektvezető,önálló életet él,600k-t kap legalább,mondom 25 éves lány.

A 40 éves pali szobát bérel,nem keres meg azt a pènzt,neki jó,nem törekszik,el van magának,szobát bérel,nincs annyi élménye,jah 2 diplomája is van.

Akkor csodàlkozol?


Nézzél meg egy 30 éves nőt,legtöbb esetben már komoly pozícióban van céges kocsi,külön élés,utazgatás.


Ez mind a palik hibája,majd ha tesznek érte akkor majd a nő tudja,hogy nem kell leadja az igényeit élményekre akkor majd nem a munka lesz a szerelme.

Pasiknak kellene magukba szàllni mert szànalmasak sajnos sok esetben.

2019. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
83%

Miért ismerkedsz karrierista nőkkel?

A karrierista nőknek mindig első lesz a munka amivel nincs baj, de neked nem ilyen nő kell.. Akkor ismerkedj más fajta nőkkel is.

2019. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
74%

Ha a palik itthon ambíciózusak lennènek mint ezek a nők,lányok akkor nem lenne ez.

Ti ellénetek otthon nuku élménnyel,a nők sokkal több igénye van élni ezt látom a korosztályomnál meg a 40-esnél is.

Szürke élet semmi igény élményekre.


Ez csak a férfiak hibája,férfiak bocsi kisfiúk palik.

2019. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
35%
Ez csak Pesten van, vidéken sokkal jobb a helyzet. (Éltem pár évet Pesten is, és több vidéki városban is.)
2019. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
33%
Csak azt feejtik el mindig, hogy a csajok szeretnek maguk fölé választani, szóval a hapi legyen 2x olyan magas pozícióban, 2x annyi háza/kocsija/diplomája stb, csak aki most mondjuk fele ilyen szinten van, azt ez nem motiválja, hogy csak mert legyen barátnőm (aki mellesleg kivetkőzött a nőiességéből). Aki meg mindennek a duplája,amit a csaj elért 30 éves korára, az meg ugyan minek állna le velük,ha 20-on éves feminin pipiket hajkurászhat tucatjával?
2019. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
30%
2: 25 éves lányként maximum akkor keresel 600k-t ha szétteszed a lábad. Ez nem Hollywood, fel kéne ébredned.
2019. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
80%
Ettől szerintem nem karrierista. Elvégre tanult legalább 5 évet, érthető ha ezt a tudást nem csak 2-3 évig akarja kihasználni. Engem például kifejezetten zavarna ha egyetem után néhány évvel kitalálná, hogy gyereket akar és otthon marad.
2019. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
78%

Miért, mivel foglalkozzon egy szingli nő, ha nem a saját élete igazgatásával? Az az övé, abba legalább ha energiát fektet, látja a gyümölcsét. Sok férfinek meg az is csak természetes, ha szolgálod őket otthon és feláldozod nekik azt, akibe beleszerettek.


Hidd el, a nőknek nem a munka az első. Lehet első helyen más is, csak ahhoz olyan embernek kell lenni. Akivel csak randizgatsz, kavargatsz, összejárogatsz, nem ez az ember. Annyi férfi ajánlja fel a lazábbat a komoly helyett és félti a tökeit a monogámiától meg él szingli életvitelt egy kapcsolatban, hogy ezért én sem tenném második helyre a munkám. Majd ha garantál valamit a kapcsolatunk, akkor követelőzés nélkül lehet beszélgetni. De amíg a pasinak is a hobbija, az anyja meg a haverkái az elsők és amíg elsősorban a szexben érdekelt és nem a közös életben, addig úgy gondolom, én is nyugodtan fektethetek energiát másba és igazgathatom azokat a dolgaimat, amik a jövőmre nézve többet garantálnak, mint az ő személye. Sok férfi olyan nőt akar, akinek nehéz kilépnie egy kapcsolatból, ezért bármit megtehet velük, lezüllesztheti magát mellettük, szarhat az egészbe. Aztán mikor egy nő nem adja meg nekik ezt az örömet, ahelyett, hogy támogatnák, megy a hisztéria, meg mint az előző kérdésnél, hogy "a nők olyan férfiasak lettek, jaj"...


Én sem vagyok karrierista, hétköznap este 6 és reggel 6 között és a hétvégéken, szabikon automatikusan letiltásra kerül a céges számom. Engem ne hívogasson senki a munkával kapcsolatban munkaidőn kívül, majd megoldják. Ennyi erővel aludhatok, koktélt szürcsölhetek Cipruson vagy épp az intenzíven fekhetek, semmi közük hozzá, a nem, az nem. És nem viszem haza a munkát, viszont a munkahelyemen odateszem magam és előszeretettel képzem is magam és ezek a határok fordítva is érvényesek: a szeretteimnek abba a nyolc órába nincs beleszólásuk. Ugyanígy vagyok az edzéssel is, nem hagyok ki egy edzést sem ki azért, mert valakinek fáj a hasa. Egy órával később majd kereshet. És ugyanez igaz a párkapcsolatomra is. A beígért program szent. És végső esetben lesz csak lemondva. Addig mindenki más felőlem fel is fordulhat (anyámat kivéve), ennyi erővel más dolgom is lehet, amiből nem tudok kiszállni.


Vannak dolgok, amik nekem fontosak a megfelelő időpontban. A munkaidőm fontos, a párommal töltött idő is fontos. Azt viszont magasról leszarom, hogy a kereteken kívül akar valaki játszani az időmmel. Nem fog. Megvan a maga helye az életemben, jelen körülmények között azt tudom garantálni, erre mondott igent, ez vagyok én. Lehetséges, hogy ha változik az életem vele (követelőzés nélkül, releváns igazolásokkal arra, hogy megéri alkalmazkodni), akkor orvosolok olyan változtatásokat, amik az egyik oldalnak jobban kedveznek, de ehhez nem elég minden nap elandalogni csókok között. Racionális ember vagyok. Talán csak ezért tudtam felállni minden pöts után: mert nem tettem fel mindent egy lapra.

2019. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
64%

6-os teljesen jogos ez a dolgunk férfiaknak.

Csak ezt elfelejtik,hogy ez mind a palik hibája.


Olvasd el a 2. és a 4. válaszom.


Meg a 7.-t is tipikus magyar pali válasz,nem is vártam màst.

Mondjuk tett érte,hogy ott legyen.

Ideje lenne elgondolkodni inkább.


Na ezért nem lesz valamire való nőtök.

Megértem a nőket,hogy ki vannak meg ,,nem nőttek fel a magyar pasik".


Ez csak a ti hibátok


32F

2019. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!