Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem egy sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem egy sokkal fiatalabb nővel kötött szoros barátságot. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A lány a férjem kedvenc kávézójában kezdett dolgozni, ott ismerkedtek meg, majd a férjem egyre gyakrabban járt oda. Azt mondja, szeret vele beszélgetni, már-már lányaként tekint rá. Ez egy éve tart, azóta közös programokat is szerveztek. Mindennap hívja vagy ír neki a férjem, hogy hogy van stb. A férjem egyébként nem egy nőcsábász típus, de most azt látom, boldogan indul a kávézóba, minden egyes nap szinte. Nem ritka, hogy zárásig ott van. Amikor rákérdeztem, azt mondta, megkedvelte, szeretne kedveskedni meg gondoskodni, mintha a lánya lenne. 50 éves, a nő meg 28. Nem tudom, mit gondoljak.
2019. nov. 10. 17:07
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%
Ha az én férjem szervezne közös programokat egy huszonéves nővel, akit egy kávézóban ismert meg, hát, én tudnám mit gondoljak.
2019. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem jogosan gondolhatod azt ...

Igazából. Én férfiként hasonlóan voltam. Mármint a barátnőm megismerkedett egy sráccal és nagyon jól elvoltak. Én ennek örültem, a barátnőmnek nem volt szinte egy barátja sem, gondoltam szükség van arra is. Meg jó fej is akartam lenni, körülöttem mindenki féltékenykedett én meg úgy voltam vele, hogy minek. Aztán hipp-hopp, kiderült, hogy megcsal vele.


Persze ez nem törvényszerű, de sajna ma ez a világ. Nem lehet megbízni a másikban, nincsenek már értékrendek. Persze valamilyen szinten bízol benne, de ez a történet kinek ne lenne fura? Gondoskodni, meg kedveskedni egy vadidegennek. Na ne vicceljünk már. Gondoskodjon rólam és kedveskedjen nekem, ha nem igazán tud mit kezdeni magával.

2019. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de egy 50 éves férfi esetében arról beszélni, hogy egy ennyi idős nőt lányaként kezel igen nevetséges (max ha a leányzó nagyon rút) Lehet, hogy van a férjedben annyi becsület, hogy nem csal meg, de biztos hogy odáig van a menyecskéért. Én is ilyen helyzetben vagyok. Egyértelmű, hogy odáig van értem a férfi, de sosem lépi át a határokat, mert tiszteli a feleségét. Nálunk már 3 éve tart a történet.
2019. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
93%
Még egy utolsó. Nem szabad persze mániákusnak sem lenni, meg féltékenykedő hárpiának, de ne legyél vak és hülye se ...
2019. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 Lachesys ***** válasza:
94%
aha a lanya:D hat en 25 vagyok, de egy 50 eves manus ha minden nap zarasig ucsorogne a munkahelyemen, tuti nem arra gondolnek, hogy a potfaterom akar lenni. max a daddym:))) ha erted mire gondolok...
2019. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

A férjed biztosan akar valamit, kérdés a lány hogy reagál. Ha tényleg jóban van vele, akkor kétlem hogy egy 28 éves nő csak úgy ilyen szoros kapcsolatba kerülne egy 50 éves férfival, csak mert törzsvendég volt és beszélgettek. Semmi értelme. Munkaidőn kívül miért foglalkozna vele?


Ahogy viselkedik a férjed, az is nevetséges. Állandó jelleggel a nyakán lenni, hívogatni és akár zárásig mászkálni hozzá nem a normális kategória. A vérszerinti lányoddal se csinálsz ilyet, ha már a lányos hasonlatot használta. Az érme másik fele hogy nem titkolja el előled, de ettől még fura az egész.

2019. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez a kérdés nem kamu, akkor te pokolian egyszerű nő vagy.


Segítek: Kifugázná a 28 éves FELNŐTT NŐ fingóját a palid!

2019. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
93%
És te egy éve hagyod?
2019. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
95%

Ennyire nem lehetsz naiv és egyszerű (ostoba)

Hogy van-e okod aggódni? :D

Jót nevettem köszi. :))

Súgom halkan a férjed fülig beleesett a csajba, és vagy megdugta vagy meg akarja... szóval van még kérdésed? :D

2019. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
95%
Van okod aggódni. Én tudnám mit gondoljak erről..
2019. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!