Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha összehasonlítom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha összehasonlítom magamat a párom nagy Ő-jével?

Figyelt kérdés

Kezdeti szakaszban lévő párkapcsolatomban gyakran előkerül témaként az előző (egyben a nagy szerelme) témaként

Jó volt a kapcsolatuk nagyon, sok élmény, nagyon sok utazás 1,5 év alatt. A lánynak lett elege a túlzott ragaszkodásból.

A srác féléven át probálkozott még menteni a helyzetet.


Élete legnagyobb kudarca.


Tehát mindent tudok a lányról, a tökéletes kapcsolatról.


Én viszont rossznak / kevésnek érzem magam az elődömhöz képest.

Azon agyalok hogy vajon egy picit megközelítem őt vagy sem


Tudom rossz vágány, de ezt váltja ki belőlem

25N 29F



2019. nov. 11. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz vágány, igen. Te pótlék akarsz lenni, vagy a barátnője? Most döntsd el.
2019. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki hogy veled van és nem vele..! És hogy zavar,hogy mindig a múlt a téma stb! Az 1sőnek igaza vagy! Nem pótlék vagy
2019. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy ha sokszor előkerül témaként az ex és "hárman vagytok". Ha a párod hozza fel, joggal vagy féltékeny, beszélj vele, hogy miért zavar. Ha te kérdezősködsz, akkor ne tedd, koncentrálj a most-ra. Te te vagy, ne akarj ő lenni. Ha meg a sok élmény hiányzik, hát csináljatok sajátokat.
2019. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Rúgd a "párodat"sejhajon, hogy repüljön jó messzire! Ekkora egy nyomorékot!
2019. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg marha jó meg tökéletes kapcsolat lehetett, ha másfél év után szétmentek, és utána még pitizett a pasid egy fél évet... Ha pótlék akarsz lenni, akkor csak próbálkozz tovább.
2019. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez tette tönkre az előző kapcsolatomat. Nekem 6 éve indult el az első nagy kapcsolatom. 3 évig voltunk együtt. Viszont ő valami többre valami izgalmasabbra vágyott és elköltözött Norvégiába mikor jött egy lehetőség. Közös keserédességgel váltunk el egymástól. utána rá 1 évvel megismertem az előző barátnőmet. Minden jól is ment amíg nem kezdte magát betegesen méregetni az exemhez mikor az hazaköltözött. A semmiből kavarodtak olyan viták amik arról szóltak mennyivel rosszabb a feneke mint neki, kisebbek a mellei, nem olyan okos mint ő és minek vagyok vele mikor itt van a városban ő is. Próbáltam párommal beszélni de valami elkattant a fejében és szakítottam vele mert nem bírtam, hogy 10 pillantból 8-at elront.
2019. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vele van a baj, hogy rohadtul nincs túl rajta! De velem is ez történt, én is a pótlék szerepben voltam.


A férjem is úgy jött velem össze anno hogy nagyon sokszor: jaaj a volt nőjével amikor ide meg oda mentek... Először csak én is direkt hangoztattam az exemet, hátha veszi a lapot. Hát nem! Utána is: amikor xy-nal... Aztán egyszer mondtam neki, amikor utazós téma volt és akkor már kellő képpen felhúzott agyilag az exes dolgaival... Mondtam hogy bezzeg azzal a qurvaval eltudtál menni? Na, nagy hallgatás... szerintem akkor esett csak le neki, hogy talán zavar engem a dolog - jogosan ugye. Később 1 év múlva kb hát mondom elolvasom a beszélgetésüket amiért ennyit magyarázott nekem róla. Kíváncsi voltam miért volt az olyan nagy cucc az a nő. Erre akkor szembesültem, hogy tényleg pótlékként indultam a kapcsolatban. Gyanús volt az első hónapban, de akkor olvasni, hogy összejövetelünk napjáig is azt siratta neki, hogy mert a csaj kidobta. Rá is kérdeztem tőle, hogy az voltam? Hebegett habogott...

De akkor annyi idő eltelt, hogy momdom má mindegy, talán elfelejtette úgy már.. Hát örökké tüske bennem, hogy nem volt belém szerelmes sosem. Csúnya dolog volt tőle ez.

2019. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!