Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bajban vagyok, párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok, párommal teljesen elmérgesedett a kapcsolatunk, most jutottam oda, hogy vége. Viszont úgy néz ki terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyunk, mára napi szintűvé váltak a hosszú, teljesen idegörlő veszekedések, már a munkahelyemen is teljesen kikészít, teljesen össze vagyok törve. Ő meg úgy látja hogy én készítem ki őt. Eljutottam oda, hogy vége. Most kellene megjönnie a menszeszemnek, el is kezdte, de elmúlt, ami felettébb gyanús lett. Vettem tesztet, és ha halványan is, de ott a 2. vonal. Fogalmam sincs mit tegyek, teljesen kivagyok, már csak ez hiányzott. Lehet hogy ettől helyrejön a kapcsolatunk, de félő hogy csak ideig-óráig. Gondoltam hogy szakítok, és nem mondom meg neki, viszont nem tudom hogy lehet ezt eltitkolni, mert ha rájön hogy eltitkoltam, az a legrosszabb :( Fogalmam sincs milegyen, legjobb lenne külön menni, én nem tiltanám el őket egymástól. De ebbe nem menne bele, akkor ő akarná a gyereket. A babát mindenképp megtartom, ha egyáltalán megmarad, hisz még nagyon "friss", és ez a sok stressz biztosan nem tesz neki jót :( Tudja hogy most kell megjönnie, így sokáig nem tudom húzni, még pár nap van addig amég elvileg megjöhet, és ezt ő is pontosan tudja. A gyereket ráadásul biztos hogy ő is nagyon akarná. Tanácstalan vagyok. Félek ha együtt maradunk, akkor is legjobb esetben 1-2 évig lesz jó, és aztán? Nem biztos hogy hagyná hogy simán elsétáljunk, pereskedni is képes lenne a kicsiért :(
2019. nov. 11. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Te is tudod, hogy a gyerek nem javít meg kapcsolatot, sőt, sok kapcsolat igazi próbatétele. A tiétek meg nagyon hendikeppes, szerintem a gyerek csak olaj a tűzre.

Egyelőre amit tudsz tenni, hogy szépen elmész dokihoz, hogy állapítsa meg, valóban terhes vagy-e.

Ha nem vagy az, tipli, kár a kapcsolatba időt ölni.

Ha az vagy... akkor is tipli. Te se akarsz idegroncsként élni, aztán a hormonok is diliházba fognak vinni. Megmondod a párodnak, hogy nyilván láthatja a gyereket, nem tiltod el stb. De ettől függetlenül a kapcsolatnak vége. Őszinteség a legjobb.

2019. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Mivel készít ki? Te mivel idegesíted őt? Szereted még? Le kell ülnöd vele megbeszélni! Ez már nem csak rólatok szól. El kell neki mindent mondanod,hogy szeretnéd családban felnevelni és hogy kinek min kéne változtatni. Nem támadni a másikat,hanem magadba nézni és elmondani,hogy miben tudnál te változni és ezt tegye meg ő is. 5hónapos a kislányom,nem egyszerű dolog,de meg lehet oldani csak mindent meg kell beszélni. Nem támadni,hanem a csaptért tenni
2019. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Ja és hiába perel a párod, bitang nehezn érné el, hogy a jogi rerndszer neki ítélje.

(1-es voltam)

2019. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne gondold azt, hogy egy gyerek erkezese megjavitja a kapcsolat 1-2évre.A férjemmel totál jó kapcsolatunk volt, jó anyagiak stb nem volt okunk a vitára. A gyerekem meg egy hasfajos éjjel nappal síró kisbaba volt. A nem alvás, a tehetetlenség, az egymáson levezetett feszültség olyan szinten megingatta a kapcsolatunkat, hogy esküszöm az is megfordult a fejemben, hogy elválok. Szóval erre ne alapozz, hogy majd ez javít rajta, mert ez egyszer sem biztos. Én azt mondom, ha mindenképp külön szeretnél lenni ettől a ferfitől akkor legyél. De nem leszel egyszerű helyzetben. Uljetek le még egyszer beszélni, ne titkolozz, és nézz magadba, hogy te mit hibazol, tudod e jobbá tenni vagy sem.
2019. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

A gyerek nem javít, hanem ront a kapcsolaton. Még a legjobbon is. A tiétek meg már alig kapcsolat.


Amúgy én még nem venném ezt a terhességet ilyen biztosra. Majd ha van szívhang.

2019. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagy terhes szerintem. Az, hogy el kezdett megjönni, de abbahagyta, nem jelent semmit. Szimplán a stressz miatt ingadozik. Nekem még fogamzásgátló mellett is csinál ilyet, ha nagyon stresszes vagyok.

Amúgy nem védekeztetek, vagy miből gondolnád, hogy az vagy? Mert, ha alapból nem védekeztek és tudtátok, hogy ilyen xar a kapcsolat.... Érted mire próbálok célozni?

Ha meg mégis terhes lennél, elmondod, azt is, hogy ez így ilyen formában nem mehet tovább kettőtökkel és vagy változtattok, vagy lehet hétvégi apuka.

2019. nov. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de én leszek a rossz. Annak ellenére,hogy van gyerekem és szerettünk volna másodikat is,de töbször elvetéltem én ilyen élethelyzetre nem vállalnám. Már ha egyáltalán az vagy.

Szerintem szenyaság egy csonka családba belecsöppenni. Inkább keress egy párt,akivel lehet vállalni és számolni.

Ne egy kisbaba tákoljon már össze egy ilyen şzar kapcsolatot. Mert nem tud. Te meg a babád maradsz egyedül apa nélkül,küzdve,lekötve egy olyan férfi gyerekétől akit nem is szeretsz.

2019. nov. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mar leirtak elottem is, egy gyerek nem javit a kapcsolaton, sok nehezseg, helyzet ele allit ahol meg te is harapos leszel valoszinuleg. Ha megtartod, orokre hozzalancolod magad, vagy egy jo darabig biztos. Elvenni meg nem tudja ha van fedel a fejed felett es el tudod tartani segitseggel is. De en meggondolnam a kovetkezo lepest ilyen esetben.
2019. nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

" Nem biztos hogy hagyná hogy simán elsétáljunk, pereskedni is képes lenne a kicsiért :("


Engem főként ez a mondatod fogott meg. Tehát, sokat veszekedtek, mérgezitek egymást, de ő akkor is elvárná, hogy megtartsd, sőt a gyerek lenne amivel maga mellett akarna tartani. Mert minden épelméjű ember ilyen helyzezben szakítana és nem akarná elpereskedni a meg sem fogant gyereket. Ez egy hatalmas jel, így indulnak a bántalmazott kapcsolatok.

Ne maradj vele sem gyerek nélkül, sem gyerekkel. Éppen ez az amit már te is meg tudsz fogalmazni magadban, már ismered annyira, hogy nem engedne csak úgy kisétálni az életéből.

2019. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Annyira nem lehet rossz az a kapcsolat, ha még összefekszetek (normãlis védekezés nélkül.) Szedjétek össze magatokat, és nôjetek fel a feladathoz.
2019. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!