Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagytok féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok féltékenyek a párotokra?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Úgy gondolom, ha nincs bizalom, azt a kapcsolatot már megette a fene. Csak akkor gyanakodnék, ha érzem, hogy valami megváltozott, nincs rendben. De akkor sem gyanúsítanám a tévképzeteimmel, hanem leülünk megbeszélni, és rákérdezek mi történik velünk.
2019. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire, mert nem lennék olyan kapcsolatban, ahol okom lenne féltékenynek lenni. Ok nélkül pedig nem vagyok rá hajlandó, elfogadhatatlannak tartom egy jó kapcsolatban. Nincsenek önbizalmi és önértékelési problémáim, amiket kivetíthetnék a páromra, minden régi csalódást feldolgoztam mielőtt egyáltalán eszembe jutott volna összejönni bárkivel.
2019. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Semennyire, a jó kutya póráz nélkül is sétál a gazdája mellett!

Amúgy szabad emberek vagyunk, miért kéne bármi is féltékennyé tegyen?

2019. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire
2019. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Régen nagyon,mostmàr nem igazàn.Aposom mindig azt mondja,amelyik férfi jollakik otthon,az nemfog máshol enni.
2019. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az, mert nem adott okot, hogy ne bízzak benne. Az exem, na ő adott,szerencsére már csak a múlt.
2019. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

#5


Vannak kivételek ez alól is. Sokan szeretnek nem mindig otthon enni. Kell a változatosság nekik,a vérükben van. A kísértésnek nem mindegyik tud ellenállni, ebből is lesznek a válások.

2019. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
#7 Tudom.Nem mindenki bír a vérével,de biztos ami biztos en mindig "jollakatom" a pàrom.😂
2019. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon, de csak ritkán érzem. Ha néha felmerül valami amibe belegondolok mi lenne ha, akkor persze próbálom magamnak mondani hogy á, persze azt is kibírnám valahogy, de azt érzem hogy kb nem kapok levegőt a gondolatától se :) Különben bízom benne és nagyon ritkán jut ilyen eszembe.
2019. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Én ismerek valakit, akit a felesége nagyon nagyon rövid pórázon tart, folyamatosan ellenőrzi, napközben többször felhívja, és ő mégis mindig velem ebédel, velem beszéli meg a dolgokat amik foglalkoztatják. Vicces amikor ülünk az autójában, esszük a sültkrumplit, csörög az asszony és beszélgetnek közben összenezunk es o forgatja a szemet 🙂
2019. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!