Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista nővel tapasztalato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista nővel tapasztalatok? Milyen együtt élni egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Most tervezünk összeköltözni, eddig is tudtam, hogy vannak ilyen problémái, de mivel csak alkalmanként találkoztunk így nem igazán zavart. Az együttélésre milyen hatással lehet ez? Ő nem dolgozik le van százalékolva, én napi 6 órában dolgozom.

2019. nov. 14. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hasonló mint az alkoholista férfi. Részegen helet, hogy kötekedik, de az is lehet, hogy nem. A pénzt elszórja itókára, az biztos. Ki tudja az alkoholizmus melyik fokán jár, szenvedélybeteg ami idővel teljesen leépíti testileg és lelkileg egyaránt.
2019. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem hinném,hogy egy alkoholista nő alkalmas feleség, családanya szerepre.

A Te kevéske fizetésedet is el fogja költeni az italra és még a megélhetésetek se lesz biztosított. Nem tudom miért merült fel Benned akár kérdésként is az,hogy megtedd-e.

Nő vagyok ,de egy alkoholista nőt nem tekintek nőnek.

2019. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne akarj egy nem dolgozó, alkesz nővel összejönni. Hogy jutott ez egyáltalán eszedbe?
2019. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy biztos. Alkoholistáknál a párjuk nagyon nagyon fontos. Ennél már csak egy dolog fontosabb számukra: az alkohol. Nem lehet egy kapcsolat hosszútávon jól működő, ahol bármilyen függőség előfordul. Először ettől kell megszabadulni. Nem könnyű!
2019. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy alkoholista nőben mit találsz vonzónak?Mert a nőiessége vélhetőleg már odaveszett....Csak azért,hogy ne legyél egyedül nem kell ilyen kapcsolatba belemenned.
2019. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az megvan ugye,hogy a lelked is eladja majd,hogy alkoholt tudjon venni? És az is,hogy egy piával körbelocsolt,körbehányt kocsma szaga lesz állandóan?És az,hogy ha nagyon belelendül ,akkor esetleg maga alá ,rosszabb esetben alád is vizel-fosik álmában?

Sajnálom,de én nem tudom az alkoholizmust tolerálni. Gyűlölöm. Akarat gyenge emberek úgy,mint a drogosok. Általában azzal jönnek,hogy nekik ez jár,vagy pedig "uu nekem annyi sok problémám és nem tudom kezelni" stb... Mindenkinek vannak problémái csak nem mindenki életképtelen mint ők

2020. jan. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!