Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak van egy gyereke ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak van egy gyereke . sajnos utál Mit csináljak? 7 éves kisfiú

Figyelt kérdés

Kedves vagyok,barátkozó,a kedvenceit vettem és főztem neki,azt csinaltam amiket ő akart játszani stb...

Már kifújt az ötleteim,párom szerint majd megbékél csak hisztis. De én tényleg azt érzem utál,bármit is teszek.


2019. nov. 15. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd béken. Ne nyalizz neki mert rosszabb lesz. Mit csinalsz ha egy munkatàrsad utál? Annak sem nyalkazol.

Meg kell hogy értse hogy nem az apját akarod pótolni.

Légy kedves az anyjahoz ez a legtöbb amit tehetsz.

2019. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A munkatárs egy idegen,a párom gyereke pedig egy szinte családtag.

És tényleg bànt,mert Nemtudom mit csinálok rosszul.

Alapból jól kijövök a gyerekekkel általában.


Az anyjával nem találkozom 😊

2019. nov. 15. 09:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd, ne erőltesd, akkor majd megnyílik neked.

Ne vegyél neki semmit, ne főzz konkrétan az ő kedvencét.

Gondolj bele, te is utáltad gyerekként ha nyomult egy felnőtt valami miatt.


A legtöbb amit tehetsz hogy megkérdezed mi volt a suliban, egy egy kérdés elég, ha akar válaszol, ha nem, nem.

A gyerekek szeretik ha figyelembe veszik őket, de az erőltetésre finomabb szenzoraik vannak mint a felnőtteknek.

2019. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy te vagy a nő. De minegy. Teged okol hogy szetment a csaladja. Erthető a viselkedese. Az idő megoldja. Majd megérti es elfogad. Ne törődj vele.
2019. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy anyuka is fúr téged a hátad mögött. Ha az anyu úgy beszél rólad, vagy éppen csak valami negatív dolgot mond, az a gyerek gondolkodás módját megváltoztatja, és igen, ilyen kicsi gyereknél is. Idő kell míg elfogad téged, meg az új helyzetet. Viszont a gyerek azt se érezze, hogy veled bármit megtehet, (mert amúgy a gyerek könnyen ráérez) mindent mondhat és csinálhat, mert te úgy is arra törekszel, hogy neki legyen jó. A gyerekek nagyon rafináltak, gonoszak tudnak lenni, és mindezt tudatosan, a felnőtt meg ki se nézné a gyerekből.

Ki kell deríteni mi a probléma forrása.

Ha meg hisztis, arról le kell szoktatni, gyerek ne irányítson felnőttet.

2019. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eset. Egy 7 éves könnyen azt hiheti, hogy te vagy az oka, hogy a szülei szétmentek. Vagy csak egyszerűen könnyebb neki egy számára idegen emberen elverni a port, hogy szenved.

Szerintem kicsit vegyél vissza és hagyj neki teret. Ehhez gondolom több idő kell, hogy elfogadjon. Ha nyomulsz, akkor csak jobban bezárkózik. Legyél kedves, de ha látod, hogy épp nincs hozzád kedve, akkor hagyd.

Jobbat nem tudok hirtelen ötletnek. Esetleg az apja még beszélgethetne a fiával többet, hogy hogy érzi magát, miért utálja a nénit stb.

30n

2019. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű vele, már most szólok. Az igazi anyját úgysem fogod tudni pótolni, főleg ennyi idős korban már bele van nevelve sok dolog, amitől nehéz neki "megszokni" egy új anyát. Én ezért nem vagyok annak a híve, hogy más gyerekét neveljem. Inkább a sajátomat akarom...
2019. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem a pót anyja akarok lenni,de sokat van nálunk és mivel a párom fia szeretnék jó viszonyt vele.
2019. nov. 15. 10:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7 évesen még korántsem úgy gondolkozik, ahogy egy felnőtt.


Anya és apa elváltak, ami - ha belegondolsz - hatalmas csapás az életében.


Jött helyette egy másik néni, aki ugyan kedves meg minden, de hiába próbál Anya lenni(legalábbis ő így gondolhatja), te nem ő vagy. Neki az igazi kell.


Esetleg gondolhatja, hogy miattad történt a válás is.


Nem lehet, hogy az anyja mindenfélének elhord neki?

2019. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az anyukáját nem ismerem,így Nemtudom miket mondhat rólam.
2019. nov. 15. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!