Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan néztek bele párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Ti hogyan néztek bele párotok telefonjàba? Ujjlenyomattal lehet feloldani, a kódot szinte nem is használja, így nem is tudom azt. Iphone készüléke van.

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdést és kommentet olvastam, hogy ki néz/nem néz bele a párja telefonjàba, viszont a technikáról senki sem ír.:(

Sajnos, nem vagyok teljesen nyugodt a páromat illetően, ezért megnyugvásképpen szeretnék belenézni. Ha meg olyat találok amit "nem kellett volna" legalább nem élek hazugságban. Vádaskodni és hisztizni nem szoktam neki, nem is szeretnék. Viszont van egy nő aki nagyon teper nála, de nem állítólag nem érdekli. Amikor együtt megyünk az utcán, akkor is nagyon megnéz más nőket. Minden estét velem tölt, de ezzel a csajjal is szokott pár órára találkozni néha, az én tudtommal és a helyszínt is megmondja. Ennek ellenére nem vagyok nyugodt. Úgy érzem néha, hogy kevés vagyok neki.



2019. nov. 15. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
mi sehogy
2019. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem szép dolog belenézni a másik telefonjába. Ha bizalmatlan vagy vele szemben az régen rossz.

A technikáról annyit, hogy ha 3x nem jó az ujjlenyomat, akkor a jelkódot kéri. Ha azt nem tudod, veszett fejsze, nem fogsz tudni belenézni. Én a férjemét tudom, ő is az enyémet, így ez nem lenne gond adott esetben, ha bele akarnék nézni a telefonjába. De nem teszem.

2019. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Mondd azt, hogy nem akarsz vádaskodni, vagy hisztizni, csak megnyugvást keresel. Bele akarsz nézni a telefonjába. Ha nem adja oda, az elég bizonyíték.
2019. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Nincs technika. Összeköltöztünk, megkaptam kis cetlin a gépéhez a jelszót, benyomta az én ujjlenyomat a telefonjába és azt mondta, hogy így most már egyszerűbb. Én pedig ugyanezt megcsináltam vele.



Exemnél kifigyeltem a jelszavát. De az a kapcsolat amúgy is szar volt, nem kellett megcsaláshoz bizonyíték.

2019. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem tudod a kódot, akkor nehéz lesz feloldanod. Max egyszer ne legyen nálad a telefonod, és valami sürgős dolog miatt kérd el a telefonját, hogy hagy használd. Mondjuk fel kelljen valakit hívnod sürgősen. Ekkor kinyitja és odadja neked. Majd telefonozás közben sétálj el picit tőle és használd. Vagy addig figyeld,amíg egyszer nem használ kódot.

Én megértem mit érzel, hasonló cipőben voltam én is. Sok hazugság volt a kapcsolatomban, volt hogy elmondta és volt hogy nem. Elmúlt a bizalom. Innentől kezdve meg nyomozni kezdtem, s általában találtam is valamit.

Nagyon rossz dolog ez, és betud húzni egy negatív spirálba. Beszéld meg vele esetleg, hogy mit érzel, és mutassa meg a beszélgetésüket azonnal.

2019. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Nyomd az ujjához, mikor alszik.
2019. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Jajjj, ha nem jó az ujjlenyomat vagy a kód, lefotóz a teló. Van ilyen funkció. Könnyű bukta...amúgy mi nem nézegetjük a telójainkat
2019. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Ne nyomorítsd magad ezzel, ha nem is ad rá okot. A telefonban kutakodás eleve nem szép, de ezzel a biztosítással nem is fogod tudni megtenni.
2019. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Ilyet nem csinálunk és nem is kérünk. Ha nem tudjátok megbeszélni akkor mindenkinek jobb ha külön váltok.
2019. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

Már leírták, hogy nem szép dolog stb.. én nem akarlak kioktatni.


2 viszonylag egyszerű módszert ismerek.

1. Keress rá a keylogger kifejezésre. Ez egy olyan szoftver, ami rögzíti a leütött betűket (képernyőképet és még sok funkciót is tud 1-2 változat). IOS-re érdekes lesz rácsempészni, a biometrikus védelmet nem hiszem hogy kijátszod.

Megoldás lehet még, ha tavolról próbálod a telepítését... De azt még nehezebb kivitelezni.

Ha csak nem vagy Eliot a Mr Robotbol, akkor felejtős.


2. módszer, ami inkább járható út a te esetedben: írsz egy adathalász oldalt (pl kamu facebook login). HTML, CSS és egy kis PHP kell hozzá. Nyugi, vannak tutorialok ezerrel.

Az áldozat bejelentkezési adatai szépen landolnak a webszervereden egy txt fileban. Persze ha sikerül rávenni, hogy a te linkeden keresztül jelentkezzen be.


Mezei user beveszi az ilyeneket, persze ügyesnek kell lenned. Laikusként valószínűleg nehéz lesz kivitelezned. Megkönnyítené a dolgot, ha az áldozat nem csak iphone eszközéről lép be (hanem a te windowsos gépedről is, mert akkor az első módszer easy win).


Amire készülni szeretnél, az bűncselekmény. Érdemes az anonimitásról is gondoskodni. Ajánlott a TOR hálózat és a proxy chain kifejezésekre rákeresni. Bár a facebook se hülye ám... Brazil ip-ről egykönnyen nem tudsz majd belépni, hiába tudod a jelszó és email párost.


Összeségében én lebeszélnélek róla. Ha nem értesz hozzá, akkor sok óra guglizás vár rád. Ráadásul ha feljelent a barátod, akkor szívás felfüggesztett is lehet bőle.

// Részlezes leírást nem adok senkinek.

2019. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!