Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy aki 10-12 évig csak alkalmi kapcsolatokat alakított ki annak nehezen megy egy komoly kapcsolat kezelése?

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Igen, én. Egy komolyabb kapcsolatban mindig úgy érzem, hogy elveszítem a szabadságom. Én szeretek azt csinálni amit akarok, odamenni ahova akarok, akkor amikor akarok. Zavar ha valaki után kell igazodjak állandóan. Amíg kapcsolatban voltam idegesített, hogy amikor el akartam menni valahova előtte be kellett számoljak valakinek. Az meg szóba se jöhetett, hogy "engedélyt" kérjek...ahogy sok kapcsolatban látom. Ugyanakkor az agyamra tud menni amikor egy nő szinte keresi, hogy mibe kössön bele, min veszekedjünk ma délután, éhes de nem tudja mit akar enni és ilyenek...


Tudom, nem vagyok normális, egyedül fogok meghalni...de az is lehet, hogy még nem találtam meg az igazán hozzám illő nőt. Tudok szeretni, mindig is arra törekedtem, hogy a párom jól érezze magát mellettem, de sokszor én nem voltam boldog.


Amúgy ha a szerelem megvan akkor a kisebb-nagyobb bénázásokat is hajlandó megbocsájtani a párunk. Ezen ne parázz. Csak döntsd el, hogy neked mi a jó és nem a társadalomnak.

2019. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden van. De ha nem te vagy, csak valakire gondolsz, nem lehetsz benne biztos, hogy nem csak így akarta.
2019. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Normális ember tud kezelni komoly kapcsolatot. Ha akarja. Az, hogy neked mit mondott, az más.
2019. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Persze, mert egy valódo komoly kapcsolat az rengeteg meló.
2019. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!