Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gondoltat erejet hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gondoltat erejet hogy lehet semmisse tenni?

Figyelt kérdés
A parom a fejebe vette hogy en még az exem szeretem.a kapcsolatunk elejen beszelt az exerol,en is az enyemrol.de en soha semmi rosszat nem mondtam rola.es voltak helyzetek amikor vmirol pl eszembe jutott.soha nem volt koztunk szerelem az exxel,ezt a parom mégsem hiszi el.atragtuk mar sokszor megsem hiszi.illetve tudja hogy szeretem ot,hogy szerelmes vagyok de ugy gondolja az exem ennel jobban szerettem.de ez nem igaz.ot szeretem.csak ot ugy mint soha senkit.el vagyok keseredve hogy nem erti h en ot szeretem.valtozni fog ez valamikor?minden nap szoba hozza.pedig nekem eszembe se jut.parom megis emlegeti.hogy segithetnek neki h ezt elfelejtse?
2019. nov. 16. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Ide inception kell
2019. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne beszélj róla, hanem próbáld kimutatni, úgy valszeg elmúlik. Miből gondolja, hogy az exed jobban szeretted?
2019. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostani párod önbizalomhiányos,majd jön a beteges féltékenység. Dicsérd ....még meg nem unod. De ha "nem gyógyúl meg" nem érdemes sokáig húzni. Sajnos a probléma akár gyerekkorban is gyökerezhet,vagy iskolai időkben. Ha 10-15 év alatt nem múlt el akkor
2019. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mostani párod önbizalomhiányos,majd jön a beteges féltékenység. Dicsérd ....még meg nem unod. De ha "nem gyógyúl meg" nem érdemes sokáig húzni. Sajnos a probléma akár gyerekkorban is gyökerezhet,vagy iskolai időkben. Ha 10-15 év alatt nem múlt el akkor 1-2 év alatt se fog.
2019. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az önbizalma.

Szólj rá, hogy hanyagolja a témát, mert elrontja a jelent, te pedig véletlen se említsd az exed.

2019. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Abbol gondolja h jobban szerettem hogy nem mondok rola semmi rosszat.hiaba mondtam neki h en alapvetoen sem szoktam senkirol sem csunyan beszelni.hogy allitolag "felnezek ra" meg "dicserem" .sajnos tenyleg nagyon onbizalomhianyos.pedig en kimutatom h szeretem.a kedveben jarok,olelem,puszilom,csungok rajta.bujok.amikor mondta h ez neki rosszul esik onnantol egy szot nem szoltam.o kerdezett rola.pl hogy foz.mondtam h jol.finoman foz.utana napokig mondta parom ezt a fozes temat
2019. nov. 16. 15:57
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Akkor ez esetben jót sem kell mondani róla. Ha ő kérdez róla akkor sem. Mondd meg neki, hogy van jobb dolgod, mint az exedről beszélni és vele foglalkozni, ő van itt neked, nem az exed. Próbálja feldolgozni valahogyan.
2019. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondj annyit a múlt az múlt emlék csupán...beteges ez az ex téma nála..
2019. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg hazudhatnál az ilyenekről. Eleve önbizalomhiányos és ezt hallja az exedről, hogy jól főz, ebben is jó, abban is jó. Ha ilyeneket hall egy önbizalomhiányos ember, akkor csak rosszabb lesz.
2019. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Èn nem sejtek jót vele kapcsolatban. Önbizalom hiányos. Ès az ilyen ember nagyon veszèlyes. Most mèg csak az ex tèmával baxogat, aztán ha az lecseng, majd jön a többi fèltèkenykedès. Kivel találkoztál, mièrt jöttèl 5 perccel kèsőbb, mint szoktál, ne talalkozz a barátnőddel se, mert biztos pasizni mentek stb.

Èn nem ajánlom, hogy most nyalogasd a "sebeit", egyre jobban rá fog játszani erre, aztán már csak azon kapod magad, hogy az egèsz kapcsolatotok a "bizonygatasból" áll.

Aki minden ok nèlkül ezt műveli, ès napi szinten, azzal bajok vannak, szóval a vèszcsengő kapcsolni be.

Èn a helyedben utoljára elbeszèlgetnèk vele erről, erèlyesen megmondanám, hogy szálljon le az ex tèmáról, nem adtál okot arra, hogy ezen lovagoljon. Ha nem hiszi el, hogy őt szereted, akkor minek vagytok együtt? Semmi èrtelme, erre nem lehet kapcsolatot èpíteni, hogy minden nap a sopankodasaval telik. 2 út van, vagy nem hisz neked, ès akkor nincs is èrtelme semminek, legyen vège, vagy bízik benned, ès vègre együtt tudtok lenni normálisan. Mert ezzel csak tönkreteszi a kapcsolatot. Ès többet te nem vagy erre kíváncsi. Pont.


Ne izgulj, nem fog elhagyni. Az ilyen sose szakít, max manipulációs eszköznek használja.

2019. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!