Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm vissza huz . Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm , 4 éve ismerjük egymást!

Az elején nagyon jó kapcsolatot ápoltunk de most úgy kezdem érezni hogy ő vissza húz engem!

Bármikor, ha beszélek a szerelmi életemről , bajaimrol stb neki akkor elkezdi mondani az ő problémáját hogy mi baj a párjával!

Sajnos én olyan ember vagyok hogy akin tudok segítek , neki is mindig próbálok lelkileg segíteni ..

És ha nem jön össze amit épp ki találok akkor bűnösnek érzem magam , szomorú vagyok .. és ez sajnos kihat az én párkapcsolatomra is..

Nagyon szeretem őt , mert jó barát de úgy érzem hogy meg kell próbálom nélküle...

Hogy mondjam el neki hogy ne bántsam meg?

Én 20 , ő 24


2019. nov. 17. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jol ertem ti baratnok vagytok, akkor ez miert parkapcsolati problema? Amugy ja az enerigavampirokat offolni kell, mert csak visszahuznak.
2019. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha beszélsz egy témáról, akkor a másik is rácsatlakozik. Az ő problémáit meg nem neked kell megoldani, főleg nem magadra venni, ebben te vagy a hibás. Nem húz vissza, az alapján, amit írtál, de nem kell vele kapcsolatot tartanod, ne beszélgess vele sűrűn és ne csinálj közös programokat.
2019. nov. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen emberek, akik mindig mindenkinél nagyobbat akarnak mondani. Ha neked van egy jó sztorid, akkor neki van egy jobb. Ha neked van épp valami problémád, akkor neki van egy nagyobb. Ha valami sikered van, hát jó is az, ő még emlékszik, hogy neki milyen volt, amikor...

Ez alapjáraton csak idegesítő, de ha mindez azzal jár, hogy is nem foglalkozik veled, csak amíg ugródeszkának használ a beszélgetésben, akkor az illető nem a barátod. A barátok meghallgatják egymás gondjait és segítenek egymásnak a bajban (és közben persze illusztrációnak előjöhet saját tapasztalat, de nem MINDEN esetben, és nem terelődik utána rá a beszélgetés).


Az meg, hogy mások problémái kihatnak a saját életedre nonszensz. Ezzel senkinek sem teszel jót - bár gondolom ezt te is tudod, csak nem olyan egyszerű befolyásolni a saját érzelmeid. Ehhez egyrészt arra érdemes gondolni, hogy a párkapcsolatod fontosabb, mint a barátnőd, tehát ezért nem szabad hagynod, hogy átvedd az ő negatív érzelmeit, másrészt viszont az is jusson eszedbe, hogy ha erős vagy, akkor ugyanezt a folyamatot a visszájára tudod fordítani, és ahelyett, hogy te vennéd át az ő negatív energiáit, őrá is átragadhat a te pozitivitásod. (És ezt nem feltétlenül spirituális értelemben gondolom - bár ha neked bejön, értheted úgy is - hanem hangulatban, hozzállásban.)

2019. nov. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
"És ha nem jön össze amit épp ki találok ...." Te ezt nevezed segitésnek? Ez tipikusan az idioták észosztása!!! (Nem akarlak bántani de erröl NAGYON!!! le kellene szoknod!)
2019. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
“És ha nem jön össze amit épp ki találok akkor bűnösnek érzem magam , szomorú vagyok .. és ez sajnos kihat az én párkapcsolatomra is..” Ezt a mondatot nem teljesen értem, de nem valami szimpatikus. Meg amúgy is, ez hogyan hat ki a párkapcsolatodra? Szerintem nem vagy teljesen százas, szakítsd meg inkább a barátságotokat, ő is jobban jár.
2019. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!