Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van félnivalóm, összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félnivalóm, összejöttem egy tipikus Instagram cica babával?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy tipikus cicababával, sok smink, dús szőke haj, tényleg az a tipikus jó nő és rengeteg képe van Instagrammon fürdőruhás stb., tükörben pózolós, ilyeneket posztol..... Meglepően jól elvoltunk is tök értelmes volt, csak hát nagyon sok rosszat lehet hallani az ilyen nőkről, sok az előítélet velük kapcsolatban, ami érthető is. Eddig úgy érzem nem a pénzre megy de ki tudja sok pénzem mondjuk nincs nekem, félek hogy esetleg csak egy strigula vagyok, hogy jön a következő pasi, van okom félni?
2019. nov. 18. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Le fog húzni és félre fog kúrni.
2019. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj ha megtudja hogy csóró vagy 2héten belül dobni fog
2019. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyenek ezek a nők? Amúgy elszomorító, nyilván félek ettől, amúgy tudja hogy mentős vagyok és a fizu nem éri el a 200 ezret....
2019. nov. 18. 11:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor azt is tudja hogy nem keresel jól, de a mentős az tiszteletreméltó szakma, úgyhogy csak nem dob ki úgy mint seregben a szaros kapcát.
2019. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Van okod félni igen. Neked is csak a külső kell.
2019. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Mit húzna le a 2 kilódon?


Örülj, hogy pakolhatod, vagy enged el, és majd dugja más!


A magadfajta rinyálósoknak nem való nő, főleg nem minőségi punci.

2019. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mit húzna le a 2 kilódon?


2 kiló nagyon sok pénz, simán le tudna húzni.... Félek hogy Gold digger mert azok néznek így ki..

2019. nov. 18. 11:52
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

2 kiló NEKED sok pénz, meg eleve nem tudná elvenni, mert számlákra meg zabálni valóra költöd.


Még egyszer leírom!


NEKED, nem való nő!


(Bár szerintem ez kamu kérdés lesz.)

2019. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Elj a lehetoseggel es ennyi. De ne varj tole tul sokat szerintem, es akkor ne koppanhatsz nagyot.
2019. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Egofenyezes tuti megy nála,sokan nyomulnak,el van magától ajulva. Ha lemosod a sminkjet meg átlag ruhakat adsz rá ugyanolyan kinezetu lesz mint a többi átlag csaj.

Igaza van az elottem írónak!

Elvezd ki,ne agyalj,ne zugj bele egyből,te iranyitsal,ne hagyd magad lehuzni,ez egy ily3n játék ha nem vagytok egy szinten h ő kapos mindent megtehet.

2019. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!