Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy kiborultam?

Figyelt kérdés
A párommal bementünk egy éjjel nappaliba és ő vett cigit én meg energia italt és ott hagyott. Egyszerűen fogta magát és ott hagyott én meg csak pislogtam hogy miért ha ott a boltban. Amikor rákérdeztem azt mondta hogy nagyon örült a ciginek és elfelejtett engem.

2019. nov. 18. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
én szakitanék ilyennel,le se sza.
2019. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor rákérdeztem azt mondta hogy nagyon örült a ciginek és elfelejtett engem."


Hát ez faxa. Ha ennyire nagy öröm neki a cigi, akkor dugogassa abba a fa..át.

Mióta tartod ezt a jómadarat a párodnak?

2019. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó te valami óriási arc lehetsz :D 4 hónapja
2019. nov. 18. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
kis suttyó more?
2019. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En jot rohogtem. Valahol nagyon nagy inbizalomnak kell lennie a csavo fejeben, hogy ezt igy lazan megcsinalta. Bar ettol meg paraszt. :D
2019. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
De kedves... Viccet félretéve nagyon udvariatlan volt veled. Remélem bocsánatot kért utána. 😕
2019. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!