Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferfiak miert jatszanak es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert jatszanak es tesztelnek?

Figyelt kérdés

Par honapja szakitottam a parommal. Es ennek is az oka az volt,hogy folyamatosan azt ereztem "jatszik" velem es tesztelget. Az elozo kapcsolataim soran is ez volt. Lepten nyomon probalt(ak) feltekennye tenni es ugy ereztem direkt modon belekenyszeritenek ilyenkor egy veszekedesbe. Peldanak okaert egyszer szolt,hogy elmegy moziba mar megbeszelte a barataival. Mondtam neki,hogy persze menjen csak, erezze jol magat meg amugy is kell a kulon toltott ido stb. Nem kerdeztem,hogy konkretan kikkel megy, mert nem tartottam fontosnak. Amikor hazajott akkor viszont nem a filmrol beszelt hanem az egyik lany baratjarol aki veluk volt. Egyszeruen nem zavart, az elmondasai alapjan meg jofejnek is tunt meg egyebkent parszor mar lattam a lanyt. Es a parom mindezek utan eles valtaskent nekem "esett" mondvan,hogy neki rosszul esik,hogy engem nem zavar,hogy lany is volt a tarsasagaban stb. Nem akarom reszletezni, de szamtalan hasonlo es nevetseges szituaciom volt mar. Miert csinaljak ezt? A leghosszabb kapcsolatom 3 eves volt. Ott csak a vegen jottem ra,hogy mindig tesztelt es az erzeseimre probalt hatni,mert basszus mindenki szerint a feltekenyseg = a szeretettel. En nagyon szerettem minden exemet es szerintem jo tars voltam. Nem ertem megis mi a celja ilyenkor az embernek akkor?


24/N


2019. nov. 18. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Piti hatalmi játszmák. Vannak akik élvezik a figyelmet.
2019. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egyszerűen csak ez a módszere van annak a bizonyítására, hogy még mindig szereted őt, illetve így tünteti fel magát értékesebbnek ami elég szánalmas.


Szimplán csak se**fejeket fogtál ki. :(

2019. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha nálad minden kapcsolat így végződött akkor te pont az ellenkezője vagy a szigorúnak.


Van olyan nő aki mindenen kiakad, miért megy el, hová, mikor, miért késik, kivel megy, kikkel volt stb stb.

Te pedig azt az érzetet kelted, hogy magasról lesz**arod.


Tény, hogy ez a faszi egy kretén. De valahol te is rekedj meg középen.

2019. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nőknél is előfordul ez, szóval ez inkább embertől függ, semmint a nemtől.


Lehet változtatnod kellene az ismerkedési szokásaidon, mert "buta ember az aki más eredményt vár el úgy, hogy a folyamaton nem változtat semmit".


De okos vagyok ha szavakról van szó, mégse tudom én se betartani. Fene a hipokrita jellemem.

2019. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Így akarja felverni a saját "árfolyamát". Szánalmas:(
2019. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
#3 nak adok igazat. Lehet úgy érzik ilyenkor, hogy túl lazán veszed. Ha nincsenek határok, akkor általában keresni szoktak, mert határok mindig vannak.
2019. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon le lett pontozva a #3-as, pedig szerintem van igazság benne.

Előfordul, hogy az ember egy ilyen nyomi majommal akad össze. De ha egymasután mindig ez a minta ismètlődik, az már nem vèletlen. Ilyenkor èrdemes már magunkon is elgondolkodni, mi az ami ezt a fajta viselkedèst kiváltja a másikból, mièrt èrzik úgy, hogy ez kell ahhoz, hogy felkeltsèk a figyelemd, hogy valamivel kicsikarjanak belőled olyan reakciót, amiből azt èrezhetik hogy szereted.

Hűvös típus vagy? Nem mutatós ki annyira az èrzèseidet? Túlzottan szabad szellemű vagy? Kevèsbè ragaszkodó? Mennyire törődtèl velük, figyeltèl rájuk stb.

Szóval èrted, 1-2 -szer mèg lehet vèletlen, de mindig nem. Akkor itt más problèma is van. Gondold át a kapcsolataid.

2019. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Tipikus nárcisztikus viselkedés.


Esetleg te könnyen szerelembe esel?

Egy pillantastol?

2019. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!