Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fordítja át a problémáit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordítja át a problémáit másra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Adott egy helyzet, amiben a párom nem hajlandó együttmükődni. Röviden elvárja azt, hogy én építsem a kapcsolatot egyedül, és nem járul hozzá semmihez.

Ha ezt megemlítem, teljesen oda nem illő, eltérő problémákat hoz szóba, hogy arról veszekedjünk, ne pedig arról amit ő csinál (nem csinál).

Képtelenség előrehaladni az életben vele, amit nagyon bánok, de egyszerűen nem értem, hogy ha a kettőnk közötti egymáshoz állásról, vagy arról van szó hogy miért nem tesz a kapcsolathoz semmit, akkor teljesen oda nem illő dolgokkal át akarja fordítani a problémákat a másik emberre?

(Pl. Megígér valamit, amit nem tart be, megkérdem miért, majd elkezd olyanokról vitatkozni, hogy pl. az én exem 5 éve így meg úgy, mindezt azért, hogy ne ő legyen a vita tárgya, hanem én.)


30F



2019. nov. 18. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus felelősséghárítás. Kíváncsi lennék, mit tudhat ez a nő, hogy az undorító jelleme ellenére még mindig vele vagy.
2019. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre sajnos nincs más megoldás, mint sarokba szorítani és úgy beszélgetni vele, hogy ne terelje a témát. Végighallgatni a hasfájását és újra visszakanyarodni a témához azzal, hogy akkor mi ezt most megbeszéljük és addig nem kelünk innen fel, amíg nem kap a másik fél válaszokat. Ha ez nem megy, akkor érdemes lenne elgondolkodni arról, hogy miért vagyunk egymás mellett, ha együtt technikailag nem.
2019. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 1. Gyakorlatilag egy megértő p*cs voltam, akinek korábban fel kellett volna ismernie a jeleket, hogy nem halad jó úton a párja. Egy teljes érzelmihullámvasút, hisztéria, lenyomozás, folyamatos bizalmatlanság, gyomorgörcs volt az életem ok nélkül. A jeleket felismerve, ennek természetesen végetvetettem.
2019. nov. 19. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!