Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rám tapadt az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rám tapadt az utóbbi időben. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Régen megvolt mindkettőnk munkahelye, után este együtt voltunk a közös lakásban meg hétvégén. Aztán én vállalkozó lettem, a szüleim udvarán nyitottam gumis műhelyt és autó szervizt. Elég jól megy, én már főleg a papírmunkát, beszerzéseket intézem. Barátnőm egyszer csak felmondott a munkahelyén. Még örültem is hogy többet vagyunk együtt, eljött velem alkatrészért, ilyesmi. Viszont már 1 éve így van, egy olyan cégnél kezdett dolgozni, ami külföldi és otthonról dolgozhat! 3 havonta megy ki egy hétre egyeztetésre. Azóta idejön hozzám az irodámba, már asztalt is vett magának székkel és innen dolgozik ő is! Ha megyek valahova akkor is eljön velem, laptopról dolgozik közben. Már kicsit kezd ez így sok lenni. Gyakorlatilag 0-24 együtt vagyunk. Normál kapcsolatban ez max 14 óra (8 óra munka, 1 óra ebédszünet, 1 óra utazás). Már soha nem tudok egyedül lenni. Akkor lettem ideges, amikor legutóbb már vártam hogy elmenjen egy hétre külföldre! És jól éreztem kicsit egyedül magamat! Olyan zenét tettem be amit én akartam, azt ettem amit én akartam, jó volt egyedül ülni a kocsiban is!

Ugyanúgy szeretem mint eddig, de már nem bírom és szerintem nem egészséges hogy rám tapadt teljesen! Barátnői sincsenek hogy azokkal elmenjen valahova. Ha a szüleihez megy nekem is mennem kell. Már beszéltem neki erről burkoltan de nem vette a lapot! Ajánlottam neki jobban fizető állást a haverom felesége cégénél is, de arra azt mondta “akkor alig leszünk együtt” Mit tegyek?


2019. nov. 18. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi hogy ezt mondom, de a házasság pont erről szól. HOgy szinte minden idődet a pároddal töltöd és a sok a közös program. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy a haverokkal hetente, két hetente elmegyünk együtt sörözni, biliárdozni. Az asszony először prüszkölt miattam, de közöltem vele hogy nekem bizony szükségem van erre. Ő ezt napközben intézi, csacsog a barátnőivel amikor tornázni megy. Van olyan haverom aki pont ezért váltott munkahelyet, mert ott is folyamatosan együtt voltak. Néha kell a magány, tökéletesen megértelek.
2019. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Visszatérve.....apám sem véletlenül találta ki hobbyként a borászkodást vén fejére, mert akkor nem kellett otthon lennie.
2019. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Szexpartnernek akarod, vagy feleségnek is? Ha az utóbbi, akkor már gyakorolsz is férjnek lenni.
2019. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóból ért az ember, a nők is. Miért nem mondod ezt így meg neki? Miért csak burkoltan próbálod a tudtára adni?

Szerintem a házasság, ahogy az előzők írják, nem arról szól, hogy össze vagyunk ragadva. Mindenkinek kell a magára fordított idő. Ha nem mondod meg neki, hogy mit akarsz, akkor hogy várod el, hogy változzon valami?

2019. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondja meg? Mert valószínűleg azt szűrné le, hogy nem szereti annyira mint ahogyan ő. Mivel a barátnője 0-24 vele akar lenni a kérdezőnek meg ez már terhes. Jó eséllyel sértődés lenne a vége.

Én megértem a kérdezőt. Vannak emberek akiknek néha szükségük van magányra, nem arról van szó hogy a barátnőjével nem akar lenni, hanem senkivel. Vannak társaságfüggő emberek, azaz akik amint úgy alakul a hétvége, hogy egyedül lesznek otthon riadtan irogatnak facebookon, hogy valakivel legyen valami program, másnak meg ez jelenti a felüdülést hogy végre egyedül lehet egy kicsit. Szerintem ez nem ördögtől való dolog csak a probléma ott van, hogy a barátnője nem igényli ezt, így valószínűleg meg sem értheti hogy miről szól ez az egész valójában.

2019. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tenném, hogy leültetem és közlöm vele, hogy nekem ez így sok(k). Szükségem van egyedüllétre is időnként. Ha nem képes megérteni, akkor ennek a kapcsolatnak annyi.
2019. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

uuu ezt meg kell beszelni!


parom 8 evig dolgozott ejjeli muszakban

mikor hajnalban hazajott, mar aludtam, mikor mentem reggel dolgozni o meg aludt, mikor hazamentem delutan, o nem volt otthon

viszont minden hetveget egyutt toltottunk es irto boldogok voltunk

aztan lassan 2 eve mar otthonrol dolgozik

hazamegyek es mindig otthon van

kezdtem feszult lenni es sok vita meg analizalas meg kommunikacio utan rajottunk, hogy mi a bajom

az hogy soha nincs en idom, ami eddig volt, es most ez hianyzik

nalunk egi aldaskent jott a megoldas, mert a baratnom havonta elutazik par napra es megkert hogy vigyazzak a kecojara

igy van 1 masfel het / ho, amikor egyedul lehetek

ilyenkor mindig feltoltodve megyek haza, es azota megint nagy a boldogsag

de eleg sokaig tartott rajonni es kitalalni, hogy mi a phaszert lett belolem egy harpia


mindenkepp beszelj vele mert ramehet a kapcsolatod

2019. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Meghalnek egy ilyen piocatol. Nagyon szeretem a nőket, meg ha engem is szeretnek, de tobb ev egyedullet utan mar nem is vagyom nore, foleg nem barmi aron. A nok csak elrontjak az embert, az elmet gyengitik.
2019. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Telepedj ra te! Logj folyton a nyakan!
2019. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!