Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósom miatt nagyon csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom miatt nagyon csúnyán összevesztünk, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén anyósomnál vagyunk mert beteg és segítségre szorul. Az utóbbi időben egyre többet kóstolgat és egyre durvábban. Nem szeretnék konkrét dolgot írni mert nem akarom, hogy ránk ismerjenek, de olyanok vannak hogy pl. beszólogat a munkám miatt, mert a férjem majdnem háromszor többet keres nálam, vagy piszkál a külsőm miatt.

Tegnap már nem bírtam tovább és visszaszóltam neki és azóta a férjem nem szól hozzám. Síri csöndben jöttünk haza. Azóta egy-két szót beszélünk, most is elvonult és nem hajlandó megbeszélni. Azt várja hogy bocsánatot kérjek de nem akarok mivel nekem volt igazam. Mit csináljak, engedjek én a családi béke miatt és tűrjem tovább a piszkálást vagy várjak a férjem közeledésére?



2019. nov. 18. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Meg lehet kérdezni, hogy milyen betegsége van? És, hogy rajtatok kívül van e valaki aki segíthetne neki?
2019. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Kevés infót adtál...
2019. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Műtötték a lábát és ideiglenesen nem tudja magát ellátni.

Sógoromék is besegítenek de kicsi gyerekeik vannak és nem tudnak annyit menni mint mi.

2019. nov. 18. 18:35
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
A férjed esküvel fogadta, hogy a te oldaladon áll minden körülmények között, ahogy te is. Ha ő nem véd meg a mámitól, megvéded te magad. Ennyiről van csak szó, nem kell rajta meglepődni. Ha olyat mondtál a mammernek, ami nem helyénvaló, persze, kérj bocsánatot, de ha csak azt mondtad, hogy hagyja abba a folyamatos kritizálásod, akkor nincs miért. Értesd meg a férjeddel egy tiszta pillanatában.
2019. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem a te anyád. Nem vagy köteles ellátni. Menjen a kedves férjed egyedül! Aztán sértegesse őt!

2. Komoly probléma, ha a férjed mindennek fültanúja, és nem védi meg a feleségét. Azt a feleséget, akit ő választott, tiszteli és szereti. Elvileg...


Tudom, hogy könnyű kívülállóként ezt mondani, de a helyedben csomagolnék. Pár nap külön, és kiderül, hogy érsz-e neki annyit, hogy utánad menjen. Ha nem, akkor válás.

2019. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

jaaa azt hittem haldoklik vagy valami extra műtét volt...


ó ilyen esetben nem érdekelne ha beszólna és az sem érdekelne ha ÉN visszaszólnék valamit.


b**assza meg az ilyen kretén anyós

2019. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kötelességemnek érzem segíteni, mert ő is sokat segített mikor én voltam kórházban. Nem tudom mikor romlott így el a viszony, de már néha forr bennem az utálat amikor mond valami olyat amivel bántani akar. Férjem szerint meg csak bemagyarázom. Érdekes régen jól kijöttünk
2019. nov. 18. 18:52
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem kötelességed mindig ott lenni mikor a férjednek! Minimalizáld le, mond a párodnak nem bírod már idegileg elviselni az anyját, pedig szívesen segítenél.
2019. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Adnék neki még egy esélyt következő hétvégén. Nyelnék, majd többé nem mennék, ha továbbra is piszkál.

A férjed dolga lenne hangot emelni a kellemetlen szavak ellen. Az én anyósom is fura természet. Idős, talán nem is érti sokszor miket beszél és az hogy eshet nekem. Mivel hülyeségeket beszél sokszor, ezért szerencsére a párom mindig az én pártomat fogja, megvéd és elejét veszi a beszólásoknak, nem hagyja elmérgesedni. Nekem ez roppant jól esik, így lepereg, amit az anyukája mond.

Kommunikálnotok kell a férjeddel és feloldani ezt a helyzetet valahogy. Mivel ő teljesen másképp látja, lehet hogy egy arany közép lesz a megoldás, de mivel a teljes szitu előttünk nem ismert, így nehéz is rá jó megoldást találni.

2019. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon megbízható rokonoknak, barátoknak áruljatok el többet és kérjétek ki az ő véleményüket.

Többségük talán azt mondaná, hogy túlreagálod és nem kellene a szívedre venni, de könnyen meglehet, hogy a férjednek mondanák, hogy védjen meg az anyja piszkálódásaival szemben.

2019. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!