Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet két párkapcsolat így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet két párkapcsolat így egyszerre?

Figyelt kérdés

Tudom én leszek a szemét meg mocsok de az vessen rám az első követ aki hibátlan.

Igen két nővel ismerkedtem meg mind kettő bejön így most alakul mind kettővel annyira hogy össze is jöttem az egyikkel a másikkal is valszeg össze fogok jönni.

Az egyik Debrecenben él én meg Pesten, a másik itt él Pesten. Facebookom nincs és nem is lesz próbálok vigyázni hogy le ne bukjak, eddig működik...

Egyszerűen nagyon szimpi mind kettő lány, szeretném őket nagyon


2019. nov. 19. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Hányinger. Remélem hamar lebuksz és két szék közül sikerül a földre pottyanod. Idióta. Miért nem elég egy?
2019. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hogy ismerted meg a debrecenit pestiként? Amúgy sok más mellett az is probléma az emberekkel, hogy keczi önzők, harácsolók, nem csak anyagilag, morálisan, érzelmileg is. Illetve, hogy abban az illúzióban élnek, miszerint bármit megtehetnek büntetés nélkül. Egyszer a karma azonban körbeér. Nem kívánok neked egyebet, de azért úszkálhatott volna cápa a magzatvizedben. Ez már nem valósul meg, így azt írom, jöjjön rád és ne legyen hol, avagy egy fogad legyen, az is fájjon! Gyökér.
2019. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapig működik y aztán kétlem hogy idegileg bírnád.. Elég kimerítő 2 életet élni. Woody Allennek volt egy filmje, nézd meg. Azt hiszem meccslabda a címe Scarlett Johansson, stb..

Pont erről szól

2019. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig működhet, de előbb-utóbb (inkább előbb), le fogsz bukni. Plusz emberileg sem egy szép dolog. Rögtön egy hazugsággal, megcsalással indítani, nem egy jó előjel. De Te tudod :D
2019. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De sok ilyen van, nem?

Egyiket interneten a Debrecenit a másikat szórakozó helyen

2019. nov. 19. 09:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb akkor fog borulni a bili, amikor az egyik (vagy mindkettő) szorosabbra fűzné a szálakat, és elkezdesz mismásolni, most ezért nem érsz rá, azért nem költözhettek össze, stb. és valaki megunja. Persze hazugságokkal húzhatod az időt, de most komolyan, ha többre tartod ezeket a lányokat egy kupac kakinál, miért akarsz hülyét csinálni belőlük?
2019. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Nekem 5 van párhuzamosan, a "sorrend" és a cicaharc szarakodáson kivül egész jo.
2019. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Minden lehetséges. Ismerek olyan férfit, aki több mint 20 éve így él. Igaz, ott a két nő tud egymásról és elfogadták a helyzetet. Van két barátom, akik hivatalos házasságban élnek és mellette van nem hivatalos családjuk is. Ott is tudnak a feleségek a másikról, gyerekekről.
2019. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Semeddig se tudod fenntartani a kettőt.

A debreceni elvárja az online jelenlétet. Felhív, ír, skype, stb. Ha nem vagy elérhető, mikor ott a pesti, akkor azért bukó, ha elérhető vagy, akkor meg azért.

Amikor személyesen találkoztok, akkor ugyanez a pestivel.

Titkolózás, hazudozás, te meg bele fogsz keveredni.

A haveroknak és a szüleidnek melyiket mutatod be? Nekik is szólsz, hogy soha nem tehetnek ki rólad semmit facen? A csaj barátai se? Elég egy bulifotó, hogy bukta legyen.

Szilveszterkor melyiket pattintod le, hogy nem akarsz vele koccintani? Csak egy példa...

Addig döntsd el, kit akarsz, amíg te választasz, és ki tudsz ebből keveredni! Különben gyorsan a pad alatt tálalod magad két szék között.

2019. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. Ezekre nem gondoltam de valahogy ügyesen csak meg tudod tenni, ok nem örökké de pár év csak menne
2019. nov. 19. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!