Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ha a barátotok elmenne találkozni egy közös lány barátotokkal?

Figyelt kérdés

A barátom találkozót szervezett egy közös lány barátunkkal, szólt róla.

Évek óta ismerjük a lányt, nekem elég jó barátnőm, sokat beszélgetek vele. Mostanában barátom is sokat dumál vele, de a lányt ismerve sosem tenne semmi rosszat, nem az a nyomulós típus, inkább haverkodós.

A közös törzshelyünkön fognak találkozni, ahol ott lesz több közös barátunk is.


Nektek ez rosszul esne? Azt mondta csak beszélgetni szeretne, egyébként később (pár óra) majd énis megyek utánuk, mert ez lett megbeszélve, csak nekem dolgom van előtte.


Ő 25F, én 22L.


2019. nov. 19. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Neked sem kéne.
2019. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Tessék? Hát nyilván ha a közös barátok engem nem hívtak volna, akkor persze, rosszul esne. De te meg vagy hívva, mész is, csak később. Miért lenne probléma, ha ők x órával hamarabb találkoznának?

Jezusom...

2019. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Nincsenek barátok legalábbis ellentétes neműek... meg ez alapból sem szokás és illő hogy a férfi elmegy egy baratnoddel kettesbe... ez az amikor nem tanítják meg az illemet... mert ebből előbb utobb ugy is be próbálkozás lesz az egyik fél részéről... sajnos igy van igy vagyunk kódolva hogy akivel sok időt töltünk kettesbe (ellentétes neművel) akkor az iránt érezni fogunk valamit még ha nem is romantikusat de szexualis az biztosan.. csak ekkor már késő lesz mert olyannyira erős ez az ösztön hogy a még “plátoi” baratsaguk is rá megy...

Mellesleg férfi létemre nem csinálok ilyent a bartnomtol is elvárom ugyan ezt.. lattam már több esetet amikor volt ilyen egy pár ismerősömnél barátomnál de még itt gyakorin is 😅😪😂 és még ha amugy tökéletesen meg Is bízok benne akkor sem mert attól még a masik fél lehet egy akkora gyökér hogy rá mászik erőszakkal...! De szerencsére náluk sem szokás ez...! Amugy szinten hallottam ilyent gyakorin hogy az egyik fél rámászott és csak egy csók történt... hát kossz szépen 😬😏😪🧐😅

2019. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 először nem hívtak, csak kijelentette barátom, hogy találkoznának pár órára, mikor nekem más dolgom van aznap délután.

Ezen kicsit megsértődtem és utána ajánlotta fel, hogy csatlakozzak miután végeztem.

2019. nov. 19. 11:13
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
El szokott menni és természetesen nem szoktam kiakadni. Ő se akad ki, amikor én megyek a barátaimmal valahová és nekem is vannak férfi barátaim. Van évente olyan közös nyaralás a baráti társaságommal ahová el se hívom, mert az egész arról szól, hogy együtt van a csapat pár napig és olyankor mindenki otthon hagyja a párját. Ő se hív engem olyan fesztiválra aminek nem szeretem a zenéjét, pedig minden évben megy a haverjaival. Minek hívna? Úgyse mennék. Nem vagyunk állandóan egymás seggében, nem is akarunk, egyikünk se tartja egészségesnek.
2019. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Erről szol a párkapcsolat eves nyaralás... nélküle... 😅🧐😂😏 csak szólok ezek a kapcsolatok nem tartanak sokáig... és alapból nagyon felszínes kapcsolat... meg ha ossze is hazosodtok es lesznek gyerekek vallás lesz a vége csak akkor mar a gyerekek fogjak meg szivni
2019. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
6 Együtt is nyaralunk, együtt is szervezünk egy csomó programot, miért is ne tölthetnénk évi 365 napból 10-15-öt külön, csak a saját barátainkkal? Hagyjuk már ezt a baromságot. Nekünk pont a "mindent együtt KELL csinálni egy párkapcsolatban" mentalitás a tapadós és beteg, de ha valakinek jólesik akkor kedves egészségére. Mi így vagyunk boldogok hamarosan 10 éve, de ne zavarjon.
2019. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A fiú társaságba megy és nem kettesben akar találkozni a közös barátnővel!

A kérdezőnek épp akkor dolga van, ezért nem hívták meg. Miután ezen megsértődött, meghívták őt is, el is megy, miután végzett valahol.

Ha ez a valóság, és nem azért hívja össze a fiú a társaságot, mert a kérdező kiakadt a fiú elmenetelén, de a valóságban kettesben akart találkozni a közös barátnővel, tehát ha eredetileg is sokan akartak lenni, akkor én a világ legtermészetesebb megoldásának találom azt, hogy elmenjen előbb, én megyek utánuk. Más lenne, ha a kérdezőnek nem lenne dolga, és nem hívták volna meg.

Olvasva a válaszokat, sokszor két ellentétes értelmű választ is helyénvalónak találok. Attól függ, hogy az érintett személek milyen szoros és megbízható kapcsolatban vannak egymással.

Ffi.

2019. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én igazából azt nem értem hogy valaki hogy gondolja azt,hogy 2 ellentétes nemű lehet csak barát? Nekem volt egy exem aki azt akarta beetetni velem ,hogy neki az csak egy havernője.aztán kiderült ,hogy ők annó kavartak együtt és így maradtak barátok.

Ha nekem van 1 barátom miért kellene más férfiakkal találkoznom. Az ember ösztönlény. Egy bizonyos idő után előjön az emberből a mi lenne ha ? Kérdés, és ha kettesben vannak együtt ott nincs akadálya semminek.

Ritka az a réteg aki felfogja azt ,hogy csak barátság, ez rohadt ritka.

2019. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Pedig lehetnek ellentétes nemű barátok. Ha az egyik fél csúnya :D attól hogy bottal se piszkalnad meg még kedvelheted mint embert. :D amúgy ha nem kettesben lesznek hanem társasággal akkor nem értem a problémát.
2019. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!