Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem vonzódik hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem vonzódik hozzám szexuálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy fél éve vagyok együtt a barátommal. Eleinte mindig õ kezdeményezett mindent, de én, rossz tapasztalatok miatt, az elején még nem voltam oda a szex témáért (szinte féltem minden szexuális dologtól). Ez a barátomat természetesen megijesztette, mert nem akart engem

„bántani“, ezért egyre kevesebbszer próbálkozott. Az én helyzetem viszont idõvel javult és már nem féltek a szexulális dolgoktól, sõt, igényem is lett rá. A barátom ellenben már betanította magának, hogy lehetõleg ne kívánjon és még mindig nem hiszi el, hogy már tényleg vannak ilyen igényeim és nem csak megjátszom. Ezáltal már nem vonzódik hozzám szexuálisan, akármennyire is attraktívnak talál, mert még mindig attól fél, hogy valami baj lesz.

Mit tudok csinálni, hogy megszokja ezt a változást és újra vonzódjon hozzám?


2019. nov. 19. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Kuka
2019. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Ergó megoldást talált a problémára, de már ez így nem jó...

Hát, semmit nem tudsz tenni.

2019. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszeljel vele,kezdemenyezz nála,te massz rá. Ha nem akkor vége.
2019. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell feladnod, és nyugodtan kezdeményezz! Meg fogja érteni hogy téged is érdekel a szex, és nem kell visszafognia magát.
2019. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

KOMMUNIKÁLJATOK, bakter.


Mondd meg mi volt es mi valtozott.


Es kezdemenyezz.

2019. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Állj elé és mondd azt: imádom a szexet VELED! Kívánlak, fantasztikus veled az ágyban.

Gondolom így is van.

Nem tudom elképzelni, hogy ez hatástalan maradjon.....ha mégis, akkor ott más bajok vannak.

2019. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kommunikáljatok és kezdeményezz egy darabig te.
2019. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyél kihívó. Jó parfüm, szexi fehérnemű, és ahogy előttem is mondták, beszélj vele, hogy mit szeretnél.
2019. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem ez akkor történt meg amikor már régóta nem volt barátnőm és összejöttem egy lánnyal. Az elején jó volt mert előtte nem volt semmi, de utána kezdett ellaposodni és nekem is megnőttek az igényeim. Szakítás lett a vége...
2019. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!