Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párodnak vagy a gyerekeidnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodnak vagy a gyerekeidnek adnál igazat? Ki lenne a fontosabb?

Figyelt kérdés
Az új párom és a lányaim utalják egymást.Tegnap este odaáig fajult a helyzet, hogy a 2 lány nekiment a páromnak.Aki pedig feljelentést akar tenni ellenük,csak ezért nem tette még meg, mert én megkértem, hogy ne tegye. Tudom,hogy ez így nem mehet tovább. Hogy kezeljem a helyzetet? Már azon is gondolkodtam, hogy nem fogok beszélni a lányaimmal.
2019. nov. 19. 18:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%

Erre csak ennyi jutott eszembe: Te büdös buņkó.

Ha kicsit boncolgattad volna ki a hibás, lehet nem ezzel nyitok...

De semmiképp nem választhatsz egy farok és a gyerekeid között.

2019. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Lachesys ***** válasza:
70%
azert indokok nelkul nehez tisztan latni. miert utaljak egymast? a lanyaid mondjuk eleg neveletlenek, hogy ilyet tettek, de azt tudd, hogy ha most nem mellejuk allsz, jo esellyel orokre elveszted oket. ha neked egy pasas fontosabb a lanyaidnal....
2019. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
27%
Ja de választhatsz. A gyerekeidet.
2019. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Én nem nő vagyok.


Az elejétől fogva utálják egymást,gondolom a lányok azért mert miatta hagytam el az anyjukat, a párom meg azért, mert egyrészt a lányok agresszívek vele,meg amúgy is idegenek neki.

2019. nov. 19. 18:58
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

Karma....

Így jártál. A nő ott fog hagyni

2019. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Lachesys ***** válasza:
57%

aha. tehat szetbhasztad a csaladot, es most meg a gyerekeid helyett is a puncikat valasztanad .


ne lepodj meg ha egy otthonban fogsz meghalni anelkul h valaha is rad neznenek.

2019. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Csak nem nagyon kicsi a lányok és a barátnőd közt a korkülönbség?
2019. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok.

Mégis kitartok a véleményem mellett.

Csak konvertáld át a szöveget.

2019. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Lachesys ***** válasza:
83%
nemtom miert lettem lepontozva. ha apam az uj nojet valasztana helyettem, aki amugy is utal, soha az eletben fele sem neznek tobbet, nekem onnantol nem lenne apam.
2019. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%

"a 2 lány nekiment a páromnak."


Szuper jó nevelést kaphattak. Vagy ezt látták otthon?

Ettől függetlenül, a gyerek nem dirigálhat a szülőnek és így eleve nem viselkedhetnek. A gyerekekkel el kell beszélgetni és helyre tenni őket.


Itt nem arról van szó, hogy a párod olyant kér, ami a gyerekek érdekével ellentétes, mert akkor nyilván a gyerek az első, de itt egy kicsit túl sokat gondolnak magukról a kölykök.

2019. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!