Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is volt román pasitok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt román pasitok? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
A románok beképzeltek nagyon, férfiak és nők is. Mondhatni lenézik a magyarokat.
2019. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
hát autópályán közlekedni nem tudnak.
2019. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Ro-mánia (NEM ERDÉLY) a világ segglyuka!
2019. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Igazából nekem az a tapasztalatom, hogy sokáig húzzák, míg belekezdenek egy kapcsolatba, de ha megteszik akkor tényleg szeretnek és éreztetik is ezt veled. Nehéz velük, mert van egó rendesen, de mondom, ha megszeretnek valakit azt általában nem engedik el könnyen. (19/L, Romániában élek)
2019. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha ugyanolyan köpönyegforgatók, mint a történelmük során a politikusaik voltak, akkor az első két randi között ötször szakítanak/jönnek össze újból/csalnak meg/lépnek le/döfnek hátba.
2019. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem is értem kinek van gusztusa egy szőröstalpú román cigányhoz!
2019. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Szemedbe nyaliznak, csak hátat ne fordíts nekik.

Jellemtelenek, átgazolnak mindenkin, csak a sajat erdekük számít,.

NEm, Nem. A válaszom.

2019. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7# nem volt roman pasim, csak kollegám.
2019. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

Nekem volt, tudnak nagyon szeretni, de sokszor nagy a szájuk, sokat ígérgetnek! Ez talán a kultúrájukban van, valamint a valóság kiszínezése is. Nem hittem el mindent fenntartás nélkül 🙂

A magyaroknál temperamentumosabbak, kezdeményezőkészebbek, meg kicsit régimódibbak (konzervatívabb nőt várnak).

Édes és egyben keserű emlékek xd

2019. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Ettől végképp megkímélném magamat, köszönöm. Balkán, Közel-Kelet, és minden, ami a kettő között van: brrrrr.
2019. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!