Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Gyakran gondolkodom rajta mostanában, hogy vajon mi lehet az a szint, amit egy férfitól el lehet várni?

Nagyon nagy elvárás, hogy egy férfi is tudjon főzni legalább alkalmanként, takarítson vagy pakoljon el legalább maga után? Hogy legyen okos, fejlessze magát és legyen is igénye a fejlődésre, legyen magas az érzelmi intelligenciája, legyen képben, legyen igényes, értékelni tudjon, legyen tisztelettudó, őszinte, romantikus, vegye észre a feladatait a kapcsolatban?


2019. nov. 20. 08:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
felezd meg az bőven jó lessz.
2019. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Ez a minimum. És ne alkalmanként takarítson, nem vagy bejárónő.

AMúgy bőven vannak ilyen férfiak, egyáltalán nem lehetetlen találni.

2019. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Párom is ilyen, ezek tényleg a legalapabb dolgok.
2019. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%
ja bőven vannak majd rájössz.aki meg van és olyan,rusnya külsőre.nesze.
2019. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%

Ezek után jön az, hogy legyen férfias, jóképű, az arca legyen baltával faragott, a teste olyan mint amit márványból véstek ki. Ja meg persze egzisztencia, lakás, autó, meglegyen a kémia és 25 év körüli legyen.


Te egyébként ugyanezen a szinten vagy és legalább ennyi jó tulajdonsággal rendelkezel?

2019. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%

Nem nagy elvárás.

Eltartom magam.

Miért kellene nekem nő?

Miért jobb egyedül?

1. Senki nem adályoz a hétvégi bulizásban, csajozásban.

2. Nem kell anyagilag támogatnom.

3. Nem kell senkit kerülgetni a lakásban.

4. Oda megyek nyaralni, ahová akarok

2019. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
22%
5-ös jól leírta. Mr. Tökéletessel 1 probléma van: Nem fog megállapodni 1 nőnél, amikor 100-at megkaphat.
2019. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

"ja bőven vannak majd rájössz.aki meg van és olyan,rusnya külsőre.nesze."


Eddig mindkét barátom ilyen (volt), és egyik sem rusnya.

Már megint a selejt pasik akarjak bemagyarazni, hogy aki ki is néz valahogy, az egy bunko, nőket semmibe vevő paraszt.

2019. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként nem is értem a kérdést. Kinek kell olyan, aki kiszolgáltatja magát, buta, igénytelen...?
2019. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

,,Ezek után jön az, hogy legyen férfias, jóképű, az arca legyen baltával faragott, a teste olyan mint amit márványból véstek ki. Ja meg persze egzisztencia, lakás, autó, meglegyen a kémia és 25 év körüli legyen.

Te egyébként ugyanezen a szinten vagy és legalább ennyi jó tulajdonsággal rendelkezel?"


Teljesen jogosan írtad és kérdezted, de azt gondolom az hogy kinek mi a szép, vagy kinek milyen férfi a férfi, az változó. Az egzisztenciát ki kell építeni, és senkitől sem lehet elvárni olyan dolgot ami irreális. Nyilvánvaló, hogy ha van egy fiatal ember, aki tegyük fel 25 éves, de a munkahelye nem teszi lehetővé hogy abból a keresetből saját lakása vagy albérlete, autója, meg mindene legyen, akkor azt nem lehet elvárni, mert milyen alapon? Aki örül hogy a rezsit meg saját maga után ki tud fizetni mindent, attól miért kéne elvárni olyat amit nem lehet? Nem értem a kérdésed sem, mert attól hogy ezt a kérdést feltettem, még nem azt jelenti, hogy az elvárásaim közé tartozik hogy a pasinak baromi fiatalon mindene meglegyen.

A kérdésem nem erre fókuszálódott volna, hanem arra hogy egy férfitól

-amiket le is írtam- nagy elvárás-e elvárni ilyen dolgokat. A kérdésem sem véletlenül tettem fel így, és nem többet, mert az én elvárásaim egy férfival szemben ezek, a többi dolgot megértem.

És igen, én rendelkezem ezekkel az elvárásokkal, tulajdonságokkal. Csak olyat várhatok el a másiktól, amiket én is megteszek.

2019. nov. 20. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!