Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy nem vonzódok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem vonzódok hozzá már úgy? Mi lehet a gond? Ki mit tud tanácsolni?

Figyelt kérdés
3éve párkapcsolatban élek van egy 10hónapos fiúnk is. Nyílván a szexuális életünk másabb most már, de azért eddig 2naponta együtt voltunk. Most az utobbi 1 hónapba ez ritkult max egy héten 1-2szer vagyunk együtt az is kb 5perc azzal az indokkal hogy alig vagyunk együtt így nem bírja sokáig. Nekem persze nagyon nem jó így :/ probálok többször kezdeményezni, de ő szokott elutasítani ezért sem értem mért hánytorgatja fel. 2hete viszont megismertem egy férfit aki környezetembe van most költözött a szomszédba és keményen csapja a szelet már volt is nálunk be is probálkozott, de eddig elutasítottam és mondtam hogy ne is keressen meg semmi, mert nem fogom megcsalni a párom. Viszont egyre többet gondolok rá hogy milyen lehetne vele, hogy milyen hülye vagyok hogy nem adom be a derekamat. Egész nap rajta kattogok. Nagyon rossz :( nem tudom mit tegyek ellene? Szerintetek mi lenne a jó?

#3334
2019. nov. 20. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Hogy mit tegyél? Törődj a 10 hónapos gyerekeddel, és a házasságoddal, ne pedig egy másik, idegen farokkal.

Nincs elég teendő a kicsivel?


Mondjuk a hapsinak is van gusztusa, ha egy frissen szült, feltehetően szoptató nőre rámozdul...

2019. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Edes istenem... 10 honapos baba mellol mar idegen f-aszon jar az agyad, aztan azon merengsz hogy vajh' miert nem jo a kapcsolatodban a szexualitas. Komolyan? Ne mar.
2019. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Mikor ennyi idős volt a gyerekem örültem, hogy túlélem az egyik napot a másik után.

Nem láttam senkit, csak a kisbabámat meg a páromat.

Szerintem kųrva gyorsan verd ki a fejedből a csávót. Adj időt magatoknak, ahogy nő a kicsi rendeződik minden. Találj szépen vissza a kis családodhoz.

2019. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Beszéld meg a férjeddel mondjuk, hogy mi a gond a kapcsolattal, mit tudtok javítani

Igen, a másik most izgalmas, mert figyelmet szentel neked, de ez mulandó dolog. Megkap, megd.ug párszor azt ennyi.

Ez kell neked?

10 hónapos gyereked van, ne légy már ennyire hprmonorientált.

2019. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Te élsz ebben a kapcsolatban, Te látod összességében. Csak Te tudod eldönteni, hogy akarod-e még az aktuális kapcsolatodat, szereted-e még a párodat. Nektek kettőtöknek kell eldönteni, hogy együtt vagy külön akarjáton folytatni. Az biztos, hogy nem okos dolog egyik kapcsolatból a másikba ugrani. Azt is gondold át, biztosan olyan pasi kell-e neked, aki nem tiszteli, hogy kapcsolatban vagy.
2019. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Bezzeg ha a a pasi írná hogy nem jó a szex, akkor nem jönne senki a gyerekkel meg a házassággal.


Igenis add be a dereked a másik férfinek. Pár szex nem a világ.

2019. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 éve vagytok együtt, nem 30, mi a szar lesz később?? 🤔
2019. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Le kéne ülni beszélni a pároddal erről. Szerintem csak a szeretet meg a szexhiány/kielégítetlenség miatt vonz a másik férfi, meg mert a másik nőként tud rád tekinteni, a párodtól pedig nem kapod meg ezt. Én nem csalnám meg a párom, de az látszik hogy gond van a kapcsolattal és dolgozni kéne rajta mindkettőtöknek.

Megértelek, nagyon rossz tud ez lenni, sok sikert kívánok és remélem helyre tudjátok hozni a dolgot.

2019. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!