Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez és én mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez és én mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval 6 hónapja, egy közös ismerősünk hozott minket össze, hogy majd ő segít meg jót tesz a lelkemnek, úgyanis a legnagyobb probléma, hogy én nemrégen veszítettem el az összes családttagom rákban és teljesen egyedül maradtam. Egy nagynéném maradt, aki alkoholista és az elvonón kezelik.

Lelkileg még össze is passzolnánk a barátommal, mert régen az ő életében is történtek dolgok, amit sztem még a mai napig sem bírt feldolgozni, pedig lassan 15 éve töténtek nála ezek a dolgok, veszteségek, nálam pedig 1 éven belül. Azóta vagy 5 orvos "tart" úgymond életbe, hogy vhogy összekaparjam magam, mert anyu lakása ott áll üresen, amit ki szeretnék adni albérletbe, ebben viszont nagyon sokat segit a barátom, mert ő festett ki, meg takarított ki. Márcsak 1-2 apróság van és pár héten belül ki is tudom adni.

Viszont ezek mellett borzalmas vele a kapcsolatom. Sokszor idegesítően gyerekes, mondjuk nem is csoda, ő 26 éves, én 35 vagyok. Azt érzem pénzzel akarja megvásárolni a szeretetem, mert lelkileg semmit nem nyújt, ha felhívom sírva telefonon, akkor nagy csönd után ennyi a reakciója, hogy nyugi, majd megoldódik és semmit nem segít, hanem nekem kell megoldanom egyedül. Sőt fb-on, ha olyat írok, ami nem tetszik neki, olyan agresszívan leolt, hogy csak pislogok. Tegnap azt írta messengeren, mire jön hétvégére hozzám, legalább elmosogathatnék és akkor inkább ad 5000 Ft-ot, csak ne neki kelljen már elmosogatnia, mert egyszer nem voltam jól és ő mosogatott el. Ez sztem az egyik legmegalázóbb dolog, amit valaha kaptam. Élőben viszont mint valami nyuszi, alig bír megszólalni. Ha beülüknk kávézóba vagy ilyesmi helyre nekem kell odahívnom a pincért és elmondani, hogy mit kérek én és mit ő. Nagyon furcsa ez nekem.

És a legdurvább az, hogy pár hónapja, mióta vele vagyok, elkezdtem magam komolyan vagdosni és állandóan öngyilkossági gondolataim vannak, majdnem megittam ma 1 liter hypot. Meg is írtam neki fb-on, mire annyi volt a válasza, hogy nem is szeretem őt, ha ezt megteszem és besértődött, mint egy gyerek. Azt vártam volna, hogy megnyugtat vagy beszégetünk.

Állítólag Ő pedig halálosan szerelmes belém, legalábbis percenként mondja, írja, amitől mégjobban a falra mászok. És igen, rá kellett jönnöm a mai után, hogy valóban nem szeretem, sőt, egyre jobban utálom is már, mert összejövetelünk után mégjobban lesüllyedtem, mert előtte sosem vagdostam vagy akartam megölni magam, ezek mellette alakultak ki. Egyáltalán nincs rám jó hatással ez a fiú.

Mit csináljak? Nyilván egyértelmű, hogy ki kell dobnom minél hamarabb, csak még megvárom, hogy anyu lakását befejezze, mert arra nincs már pénzem, hogy szakembereket hívjak, mert 1 fizetésből vagyis táppénzből 2 lakás rezsijét kifizessem. Olyan állapotban vagyok, hogy egyből kiírt tartós táppénzre a háziorvos és a pszichiáterem. 6 hónap alatt 48 kilót fogytam. Pár kiló hílyán úgy nézek ki, mint egy anorexiás.

Kinek mi erről a véleménye? Mit csinál velem ez a fiú, vagy miért csinálja velem, hogy mintha tudat alatt ki akarna készíteni.



2019. nov. 20. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
1 liter hypo utan sokat nem beszelunk itt veled...
2019. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Forditva latom. Te készited öt ki azzal hogy ki vagy keszülve.

Ki akar öngyilkos jelölttel elni egyaltalan?

Kapd össze magad es a jobb format hozd mert azzal lehet amugy is csak kimaszni a gödrökböl

Nem a negativ nyavajgassal

2019. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Téged idézlek:"Egyértelmű,hogy ki kell dobnom-csak elöbb fejezze be anyú lakását,mert nincs rá pénzem"

Ugye nem haragszol ha nem minősítelek?

A saját magad döntésére vársz idegen emberektől megerősítést?

2019. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kérdező, hát jujj. :(

Őszintén szólva, én azt látom, hogy kerestél valakit akit kihasználtál.

Mielött elkezdte volna kifesteni édesanyád lakását addíg minden okés volt vele? Most, hogy nemsokára végez vele ki kell dobni mondvacsinált indokokkak?

Gondolom a párod dolgozik, utánna, megy festeni anyud lakását. Az, hogy eközben legalább a saját környezeted rendben tartod alap. Te, otthon vagy ő 2 helyen dolgotik aztán nem bírja elnézni és még elmosogat nálad, hát marha kiborító lehet neki. Arra nem fondoltál, hogy ő is elfáradhat és azért kínál fel neked pénzt, hogy saját magadnál elmosogass.

Nem értem, miért vagy vele együtt? Jah, hogy kihasználd. Ez a te döntésed, de gondold végig miért is kellett neked ez a pasi, vagy már az elején elterveztél mindent és most, nem tudsz tőle szabadulni? Mondvacsinált indokokkal, hogy kiborít. Te festés után nem mentél neki sehíteni takarítani ugye? Színlelt kaocsolatért dolgozik neked a párod, végez akkor kivágod, nincs rá szükséged. Pf. Szerinted ez korrekt? Ezt így kell csinálni? Elvisz étterembe és neked kell kérni a pincértől? De ha jól sejtem ő fizet ugye? Gobdolkozz és próbáld meg a saját viselkedésed értelmezni. Jah és ne használj ki másokat. Lepontozhatst nyugodtam, nekem ez jött le a történetedből.

2019. nov. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

35 évesen mit akarsz egy "kisfiútól"?

Mentális gondokkal mit szeretnél egy érzelmileg szegény embertől?

Bár legyünk őszinték nincs férfi aki megérti vagy hosszútávon elviseli egy nő depijét.. Nem tudnak mit kezdeni ezzel

Amit viszont aljasnak tartok az az, hogy te kihasználod anyagilag és érzelmileg zsarolod. Erre nem mentség a mentális gondod.

Egy mániákus vagy mély depresszióst ha folyton pátyolgatnak csak adják alá a lovat.

Ne mástól várd a gondjaid megoldását. A démonaidat csak is saját magad tudod leküzdeni.

Azzal,hogy sajnáltatod magad nem lesz se jobb se nem változik semmi max hanyatt homlok menekül majd mindenki.

Ha öngyilkos akarsz lenni légy, az csak is a saját döntésed saját magad butasága. De! Ne hárítsd másra a felelősséget a döntéseidért! Ne zsarolj senkit!

Ismerem a "fajtád" sajnos. Nekem 2 ember is volt a környezetemben, az egyik a volt szomszédom a másik egy transszexuális munkatárs. Saját káromon tanultam meg, hogy nem szabad egy ilyen embernek segíteni mert csak saját magam alatt vágom a fát. Az hagyján hogy nonstop nyavajgott, sajnáltatta magát mindkettő sírt rít kb mindenért. De mikor a transszexuálistól már nem kaptam levegőt és mert 1x nem végeztem időben a fodrásznál így elmaradt a kávézás mert ment a buszom.. Öngyilkossággal fenyegetőzőtt. Na ekkor telt be a pohár és küldtem el a sunyi p..ba

Növessz gerincet és ne használd ki a srácot sehogy se.

2019. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!