Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám végre elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre elfelejteni a múltbéli sérelmeimet, és nem rávetíteni a mostani kapcsolataimra?

Figyelt kérdés

Sok mindennel próbálkoztam már, de valahogy sehogy sem sikerül...nem tudok igazán bízni senkiben sem (nem csak párkapcsolat téren), és szerintem ez a múltbeli sérelmeim miatt van.

Megcsaltak, kihasználtak mindig, 10/8 megcsalt, persze ezt így nem hangoztatom nekik, de valahogy mégis mindig erre megy rá az összes kapcsolatom, mert aki normális lenne esetleg, azt is elüldözöm azzal, hogy hasonlítgatom a régihez...

Most már rendbe szeretném tenni magamat is belül, de ez nagyon nehezen megy..

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit csináljak, hogy elfelejtsem örökre, és ne vetítsem rá mindenkire? 18/L



2019. nov. 21. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem (tudtommal) még nem csaltak meg, viszont elég sok sérelem, esetenként megaláztatás ért a korábbi kapcsolataimban. Nem tudom, így mennyire releváns.


Szerintem az, hogy ilyen nagy arányban megcsalnak, az nem lehet véletlen. Ezzel nem hibáztatni akarlak, csak arra célzok, hogy ha valakinek ismétlődően ugyanaz a problémája jön elő különböző emberekkel, akkor szinte biztos, hogy a probléma megoldását magában kell keresnie és valószínűleg meg is tudja oldani. Ha ezt egy kicsit átrágnád magadban és levonnád a megfelelő következtetéseket, tanulságokat, azzal egyúttal magadat is megnyugtatnád szerintem azáltal, hogy talán kicsit nagyobb befolyásod lenne az események felett és kevesebb bizonytalansággal járna.


Persze tudom, hogy nem lehet mindent kivédeni és nem is ez a cél, hanem az, hogy a magad oldaláról megnyugodhass egy kicsit.

2019. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó: 10/8 megcsalt. Mi van a 10/2-vel? Nem voltak szimpatikusak, vagy te csaltad meg őket?

Az eső válaszoló nagyon jó tanácsokat adott. Csatlakozom.

2019. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de nekem nem volt még 10, számottevő kapcsolatom. 64f.


A mostaninak semmi köze nincs az előzőhöz, erre koncentrálj!

2019. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Megcsaltak, kihasználtak mindig, 10/8 megcsalt...

Tudod, kérdező, ha engem megcsalnának, elsősorban önvizsgálatot tartanék. Vajon miért nem tudom a szerelem olyan fokát kicsiholni a partneremből, ahol észre sem veszi, hogy rajtam kívül létezik valaki ezen a földön?

A párod hűsége a te kezedben van! Neked kell a szerelmét fenntartani, mert az nem az égből jön. Ha erre nem vagy képes, ne őt hibáztasd, bármennyire is könnyebb, mint saját alkalmatlanságoddal szembesülni.

2019. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!