Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Nagyon nehéz helyzetben vagyok

Figyelt kérdés

9 hónapja kapcsolatban vagyok, nagyon szeretem, de már nem azzal a lángoló szerelemmel. Szerelmes vagyok, csak már megszoktam hogy van nekem. Volt egy idő, hogy elhanyagolt ekkor én elcsábultam egy másik pasinak, akibe szerelmes lettem. Sajnos ezen nem lehet szépíteni, megcsaltam a párom, elmondtam neki viszont adott még 1 esélyt, amivel nem lett könnyebb a dolgom. Mert 2 szék közé estem,nemtudom hogy mitévő legyek.

Nemtudom melyiket válasszam, már napok óta sírok, nem jutok egyről a kettőre. A páromat mikor megéreztem hogy 1 hajszál választ el attól hogy elveszíthetem, minden felerősödött, az illata, minden.. feljöttek az emlékek, mintha kitéptek volna egy darabot a szívemből. A másik pasi pedig szintén figyelmes, bármikor megtesz bármit ha úgy van, látom hogy igyekszik,de folyamatosan siettet, nem érti meg hogy nem olyan könnyű ez nekem. De bennem van az az érzés is,hogy lehet elszalasztok egy új lehetőséget ami jobbat tartogat számomra. Mert már nyáron is elhidegültem a páromtól egyszer amikor nem figyelt rám, viszonk akkor átbeszéltük a dolgokat és helyre tudtuk hozni. Össze vagyok zavarodva, valaki volt már ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok?



2019. nov. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdemled meg a párod. Olyan kéne mellé, aki mindig kitart mellette és feltétel nélkül szereti.
2019. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Menj el az ortopéd klinikára gerincért.

Ez az első 10 tanácsom.

11. A mostani pasid úgy is ki fog dobni (teszem hozzá teljesen jogosan) úgyhogy marad a második pótlék kapcsolatra.

De hozzá viszont tényleg időben kéne érkezni mert ha megunja a várakozást, kidob és tényleg a padra esel.


Záróakkordként pedig ép emberi elmével fel nem tudom fogni, hogy hogy a retkes f...omba lehet az első negatív élménynél felrúgni mindent és megcsalni a másikat? Egy rendőrbarátom mesélte nekem egyszer, hogy egy csávó aki egy ilyen után lepofozta a barátnőjét (mire az feljelentette, stb) mondta neki a kihallgatáson hogy ő szilánkosra verte volna a fejét egy ilyen után úgyhogy a pofon kifejezetten enyhe volt.


Úgy tűnik hogy a te generációd már a "jóban-rosszban" és hasonló fogadalmakat hírből sem ismeri.

Hány éves is vagy?

Remélem nem 29 mint én, mert meglehetősen nyugtalanítana a tudat, hogy otthon erre kell majd felkészülnöm...

2019. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a pároddal, nem érdemli meg azt a fájdalmat amit okozol neki ezzel. Az új srácnak is ugyan olyan nehéz mint neked..ne csodálkozz ha siettet. Szerintem neked se lenne jó érzés hogy az aki tetszik nem tudja eldönteni hogy te kellesz e neki vagy egy másik csaj.
2019. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Tedd mérlegre a kettőt: tulajdonságaikban, küllemükben. Az elsővel szemben jól gondold meg, hogy tényleg tudja-e ÖRÖKRE pardonálni, hogy félreléptél.

F.

2019. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mostani párodat már ismered valamennyire, a másik viszont egy idegen. Persze, hogy a lángoló szerelem elején mindenki a szép oldalát mutatja, és nincs a homlokára írva, hogy milyen rossz tulajdonsága van, ami csak akkor fog kiderülni, ha több időt töltesz vele.


Viszont ha még eleve reménykedtél benne, hogy a párod ezek után szakítani fog veled, akkor valószínűleg erre vágysz valamilyen szinten. Annak gondolom oka van, hogy megcsaltad, tehát ha ezt az alapproblémát most hajlandó vagy rendezni vele, azt lehet, de ha nem, és nem változik, akkor ugyanúgy meg fogod csalni később is, és akkor megintcsak minek?


Az normális reakció, hogy ilyenkor felerősödnek az érzelmek, amikor felmerül valakiben, hogy talán elveszítheti a másikat, mivel a szerelem kB. hasonló reakciót vált ki az agyadban, mint a drogok, és azok is elvonási tüneteket okoznak, szóval ezt megintcsak figyelmen kívül kellene hagyni, már amennyire lehet, és racionálisan végiggondolni a dolgokat, hogy te hosszú távon mit szeretnél vagy nem szeretnél.

2019. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!