Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok csinálni hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni hogyha zaklat a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatunk alatt a barátnőm elkezdett megváltozni és nem olyan irányba, ami tetszett volna. Elkezdett féltékeny lenni és olyan szinten ragaszkodni amiről korábban azt hittem csak vicces teória hogy van ilyen. Ahogy telt az idő egyre jobban durvult el a helyzet. Sokszor éreztem magam a végén már megalázva. Elmondtam hogy szakítani akarok. Először úgy tűnt mintha elfogadná, de utána elkezdett zaklatni. Hol durván akaszkodott rám hogy ő nem akar szakítani hol pedig kedvesen aranyosan. A legnagyobb baj hogy még mindig szeretem és azért valamennyire tetszik is hogy könyörög, mert ebből úgy érzem mintha még is szeretne közben pedig tudom hogy nem lenne szabad hagynom magam. Mit tehetnék?

2019. nov. 22. 06:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó nehéz helyzetbe kerültél barátom. Talán az lenne az okosabb döntés hogyha nem hagynád magad és megpróbálnád elfelejteni őt.
2019. nov. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb nem lesz. Szakíts!
2019. nov. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért ez annyira nem jó, mint hangzik. Én is azt hittem milyen jó lehet egy ilyen de ez beteges és nem egy lány, hanem a volt barátnőm zaklat akivel keresztül mentünk néhány dolgon.
2019. nov. 22. 06:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegbajos, kiegyensúlyozatlan nő. Az ilyet nagyon lehet szeretni (nem véletlenül szereted még mindig), csak elviselni nem lehet. Konkrétan pokollá teszi az életedet. Ezt tudatosítsd magadban, és ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát. Töröld FB-ről, ne vedd fel a telefont, ha hív, e-mailjeit olvasatlanul töröld. Ha utcán keres meg, ne állj vele szóba. Akkor majd lekopik előbb-utóbb.
2019. nov. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás és többet nem látod.
2019. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legjobb módszer valaki lekoptatására, ha semmilyen rakciót és választ nem adsz a megkeresésére. Az elején jönnek az üzik meg minden mindenhol, de egyre ritkábbak lesznek akkor, ha semmit nem válaszolsz rájuk, szó szerint semmit.

Ez a megoldás.

2019. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!