Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom szerint a “csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom szerint a “csók nem megcsalás”, akkor ott gondok vannak?

Figyelt kérdés

Szerintem teljes mértékben megcsalás, és most nem azt feltételezem, hogy meg akar csalni, de nem szeret annyira, ha ez neki még belefér. 1 éve vagyunk együtt.

Én kombinálom túl, vagy ez tényleg gáz? Kissé összevitatkoztunk ezen.


2019. nov. 22. 17:33
 1/9 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk
2019. nov. 22. 17:33
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem megcsalás
2019. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a csók megcsalás. Elég gyerekes a barátod vagy hülye.
2019. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem aza baj, hogy neki az. Mindenkinek máshol van az ingerküszöbe. Van, akinek a prostizás sem megcsalás, hiszen abban nincsenek érzelmek, nekem meg például már a lelkizgetős, flörtölgetős beszélgetések egy ellenkező neművel olyan dolgokról, ami inkább az ember párjára tartozna, a megcsalás kategória.


Az a baj, hogy máshol vannak a határaitok... Vagy elfogadod, vagy olyat választasz, aki erről ugyanígy gondolkodik és akkor nincs az, hogy aggódsz meg kombinálsz olyan dolgok miatt, ami fordítva neked nem férne bele.

2019. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ezért is mondják, hogy az eltérő értékrend is ALAP egy kapcsolatban. Ha nem egyezik az értékrendetek, kb zéró értelme az egésznek. Lásd a példádat.


Valakinek az érzelemmentes szex sem megcsalás, másnak a csók is. Minden esetre jogos az aggodalmad, mert nagy bűntudatot nem érez az ember, ha szerinte nincs miért pl. Ettől téged még zavar.

2019. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* egyező értékrend
2019. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megcsalás.
2019. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szerelem kizárólagos, ez alap. Aki egy kapcsolatban ezt nem így gondolja, az később házasságban még tovább is fog menni.
2019. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a csókban van a legtöbb érzelem, úgyhogy mindenképpen megcsalás
2019. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!