Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális és csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma reggel a párom itt hagyta a tabletét, gyorsan meg akartam nézni valamit úgyhogy azt használtam. Aztán jött valami fb-s értesités, megnéztem és ekkor azt láttam, hogy 3 napja belépett egy társkeresős csoportba. 1.5 éve vagyunk együtt.

Kibukott belőlem és ő csak valami ismerőséről kezdett beszélni, hogy kiváncsi volt rá. Meg különben is velem tervezi a jövőt.

De én úgy gondolom, hogy ez hülye kifogás, senki nem azért megy társkeresőre, hogy az ismerősét nézegesse.

Ti mit gondoltok?


2019. nov. 23. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt jól bebukta...
2019. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Lapát...
2019. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelmű hogy megcsal vagy tervezi a dolgokat. Ettől nagyobb bizonyíték nincs, tudod mi a teendő remélem....
2019. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy megtalált téged!
2019. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Bukott. Majd tanul belőle. Jelszót kel tenni!
2019. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Hat nem a srac javára de haverom azert is csinalt profilt hogy megnézze az egyik embert akit ismert kiderült róla hogy meztelen fényképeket tett ki (pasi) a társkeresőre szoval ő csak tényleg ezért csinalt... mert terjedtek róla hírek...
2019. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen hülye dumát! Kirakni gyorsan!
2019. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kivágni, mint a macskát egészségügyi sétára.
2019. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!