Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutat be a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat be a barátom a szüleinek?

Figyelt kérdés

Lassan két éve leszünk együtt, és még nem ismerek szinte senki az ő részéről.

Szülei messze laknak tőlünk de viszonylag gyakran jár haza. Még soha nem mondta hogy menjek el vele. Eléggé rosszul esik mert ilyenkor egybol arra gondolok velem van a baj... 20évesek vagyunk mind a ketten még az sem hogy kis komolytalan 10en evesek. Ezért nem is értem. Egyszer említettem neki akkot az volt rá a válasz hogy mert nem akarja hogy sokat vonatozzak mert tuti nem birnam. De mikor kocsival megy akkor sem mondja hogy elmehetek.



2019. nov. 23. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Igaza van. Semmi kozod hozza.
2019. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

20 évesek, nem komolytalan tizenévesek


Ezen jót nevettem.

2019. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a 20èvest hanem hogy nem 14,15 évesek vagyunk. 😊 de lényegtelen.
2019. nov. 23. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyszer mutattam be valakit és meg is bántam rendesen. Rosszul vagyok már attól a sráctól, akkor se gondoltam komolynak a kapcsolatot. Majd akkor viszek haza valakit, ha tényleg komoly. Ne forszírozd neki, én se bírnám.

Lehet az is, hogy nagyon komolyan vennék a szüleik, ha hazahozna téged, bemesélik maguknak, hogy elvesz vagy mit tudom én. Rosszul lennék én is a folyamatos kombinálástól.

22l

2019. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott erre, amikor megkérdezted?
2019. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy majd ha meg lesz a jogsi. De már rég megvan azóta. Mindíg huzza az időt.
2019. nov. 23. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Kedves válaszolók, 2 év alatt ne lenne komoly? :D Nevetséges.
2019. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most fogok végezni a sulival, dolgozni fogok kozmetikusként.

Össze akar velem költözni. Ezek szerint komolyan gondolja vele. De annyira meg mégsem hogy a családjának bemutasson?

2019. nov. 23. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Peti, miért nem mutatsz be a szüleidnek? Rég megvan a jogsid, és ezelőtt ezt ígérted."


Mit mesélt a családjáról?

2019. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szüleit vagy/ és az életkörülményeiket szégyenli.
2019. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!