Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfi teljesen biztosítva érzi magát egy kapcsolatban? És aztán már nem érdekli semmi?

Figyelt kérdés
Én és a párom három éve vagyunk együtt, és együtt is élünk és azt érzem hogy ő sosem féltékeny igazán,nem tart attól hogy egyszer megunom, az állandó mosás főzést,azt hogy soha sehova nem megyünk. Azt hogy nem kedveskedik már nekem soha azzal hogy felmosna mire hazamegyek,vagy vesz egy csokit. Elmenjünk ide vagy oda soha. Őt lefoglalja a telefonja a szg. Már most nagyon rossz hogy mindig olyan mintha magam lennék. Akkor veszem észre h nem hogy együtt eszünk,alszunk stb. Miért? Kérdezem miért van ez? Miért nem lehet odafigyelni kicsit. A nők tényleg csak ezt érdemlik hogy csak egy anya pótló szerep juthat, aztán mennek a levesbe másért vagy ők elégelik meg ezt és lépnek, aztán a következőnél is lépnek és ha szerencséjük van találnak valakit aki értékeli őket? Gondolom nem csak én vagyok ebben a cipőben,sajnos sokunk szenved ettől.

2019. nov. 23. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ezt érdemlik.
2019. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? Hiszen nem is ismersz engem?
2019. nov. 23. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, nem ez érdemlik.

Annyi ilyen kérdés van már és jó tanácsokat is írtak le hozzá. Érdemes visszaolvasni őket.


N

2019. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt èrdemlik. A vásár mindig kettőn áll. Valamelyik fèrfi hajlandó elkènyelmesedni, de ez azèrt is van, mert hagyják neki. Èrzi, hogy a nő odavan èrte, "barmit" megtehet, biztos a pozíciója.

Tanulság, hogy sosem szabad teljesen kinyalni a másik hátsóját, csak annyira, amennyit te is visszaköszön belőle. Legyenek elvarásaid, legyen nálad is egy színt,amit ha nem èr el, kinyitod a szád. Ne csak arra fókuszálni, hogy te a lehető legjobban megfelelj a másiknak. Nagy vonalakban ennyi.

2019. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jajj ez a nem is ismersz duma annyira közhely. Nemkell ehhez ismerni senkit. Anélkülis neglehet ezt mondani.
2019. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Mi is biztosak vagyunk egymásban, sosem volt féltékenység egyikünk részéről sem, okot sem adtunk rá. De ez nem jelenti azt, hogy nem törődünk egymással.


Arról egyébként egy szót sem írtál, te mit teszel a kapcsolatotokért. A házimunka nem ilyen, ezt se keverd ide. De mikor hívtad el utoljára színházba? Mikor vettél neki te egy meglepi csokit/sört/bármit? Ezek a dolgok oda-vissza kell, hogy működjenek és nem várhatod el, csak mert te vagy a nő, hogy te el legyél halmozva mindennel, a párod meg örüljön, hogy ma is felseperted a konyhát, ami lehet, h őt teljesen hidegen hagyja.

2019. nov. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem mondom hogy cseppet sem vagyok hibás. Elég gyakran veszek neki ezt azt csokit, vagy olyan kisebb dolgokat aminek örül. Ahányszor elhívtam hogy ide vagy oda menjünk soha nem akart megmagyarázta a pénzzel, vagy azzal hogy ő hétvégén pihenni akar, hiába mondtam hogy a kikapcsolódás is pihenés. Tehát soha nem megyünk sehova. És az előzőnek igaza volt, hogy biztos magában mert a nemtörődömsége miatt én jobban féltem. Azt hiszem azért nem jön ,azért nem jó semmi program mert más érdekli vagy ha nem is már nincs értem odáig. És nem érdekli hogy mit szeretnék. De már eljutottam arra a szintre hogy akkor elmegyek ezekre a programokra másokkal vagy egyedül ő pedig üljön a négy fal között. Nincs ebben semmi, csak jó lenne ha vele együtt csinálhatnánk ezeket a dolgokat.
2019. nov. 24. 07:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Az jó ötlet, hogy akkor helyette a barátaiddal kimozdulsz. Legalább nem otthon ülsz, ès ezzel őt is kibillentheted a komfort zónájából. De arra azèrt vigyázz, hogy ne hagyd magad, ha esetleg emiatt támadni fog. Úgy èrtem, hogy nem tetszik neki, hogy mással mozdulat ki, ès megsèrtődik rá, megjegyzèseket tesz, vagy durcizik, megpróbál hamis bűntudatot kelteni. Akkor az peregjen le rólad, ès menjèl csak, főjjön a levèben picit.

Nem azt mondom, hogy biztosan úgy fog viselkedni, de előfordul, nem árt erre az eshetősègre is felkèszülni.

2019. nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!