Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyire érintene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire érintene rosszul és bántaná a nőiességed?

Figyelt kérdés

ha nagyon ritkán szeretkeznétek a párotokkal. Ennek oka hogy a pasi gyorsan elélvez( sokszor be se tudja tenni) ami őt nagyon zavarja ezért inkább kerüli a szexet illetve néha a 2.menet sikerül de az is lehangoló h mindig csak úgy menne..


A szeretkezések félévente 1 2, orál "amit én adok kárpótlásként ha már a szex nem megy "kb havonta 1.


2019. nov. 23. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Eleinte eléggé, de miután látnám, hogy nem javul a helyzet, és a jelek szerint meg sem próbál rajta segíteni, nem várnám meg, hogy "félévente 1-2"-ig jussunk, mert nem lennék így vele fél évig sem. Bocs. Ez egy tanulható, javítható képesség, millió trükk van rá, ha meg lelki eredetű, akkor meg szexuálpszichológus tud segíteni, de az tuti nem megoldás, hogy teljesen kiéhezteted magad és félévente egyszer szexelsz- most nem azért, de ennyire ritka szex mellett szerintem még az is korán elsül, akinek egyébként nincs ilyen problémája.


Szóval, amíg rá nem jövök, hogy a hiba nem bennem van, addig nagyon rosszul érintene.

2019. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon.
2019. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Tapasztalt szerető ír itt. Hölgyek, jöhetnek a levelek.
2019. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy nem lennék együtt egy olyan férfival, aki félévente nyúl hozzám és akkor is 3 másodpercig tart.

Próbálnék kezdeményezni többször, de ha elutasítana, az nagyon sértené a nőiségem. Először megbeszélném vele, ha nem változtat, akkor útjaink sajnos elválnak.

2019. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

" ami őt nagyon zavarja ezért inkább kerüli a szexet"


Akkor orvoshoz vagy pszichológus kéne menni. Igy nem fog soká tartani ez a kapcsolat, csoda hogy eddig tartott.

2019. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem az a gáz, hogy gyorsan élvez, hanem annyira leszar, hogy megoldást sem keres.
2019. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok és rohadtul bántja a nőiességemet....
2019. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Már inkább bele se kezdek... Minek? Tovább tart levetkőzni, mint maga az aktus.

2019. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Lemaradt, hogy piszkosul bántja a nőiességemet. Egy utolsó bányarémnek érzem magam, egy nemtelen senkinek, aki a kutyát sem érdekli. (pedig férjnél vagyok)
2019. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ertem miert nem lettel nyalogep h kompenzalj? Vagy miert nincs mindig 2. Menet h neki is jo legyen?

Vagy elmesz szexualpszichologushoz v nem is fontos neked ez a no, aztan majd csodalkozol ha elhagy.

2019. nov. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!