Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kapcsolatban lennétek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban lennétek, és rátok írna az exetek, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatnak tegyük fel, rajtatok kívül álló okok miatt (pl. távolság) lett vége, nem pedig azért, mert az egyik valami miatt kiábrándult a másikból. Azt tudod, hogy az ex nem fog barátságot akarni, hanem előbb-utóbb többet. A mostani párodat nem tervezed sem elgagyni, sem megcsalni. Ilyenkor hogyan érdemes kezelni a helyzetet?

2019. nov. 23. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Agyadra ment a puncid mi?
2019. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg az exednek, h van kapcsolatod. Haverkodni meg nem akarsz vele
2019. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk őszíntèn? Szèpen megírod az exnek, hogy kapcsolatban vagy, ès ne keressen többet, nem akarsz kavarást.
2019. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Szépen leépíted.
2019. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Elmeséltem neki, milyen boldog vagyok a vőlegényemmel és hogy remélem, ő is megtalálja hamarosan a másik felét. Fél évvel később, ő csinálta a hajam ag esküvőnkre és azt a lányt hozta el, akit azóta feleségül vett. 😊
2019. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Rám úgy irt rám az exem hogy már az új barátja volt meg több éve. Elég komoly volt a kapcsolat, ágybavittem, azóta is tart a dolog. Nekem nem baj, nekise. Mindenki happy. Sajnos van ami csak az exben van meg...
2019. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Velem 2018. január 2.-án volt ugyan ez a szitu. Pont együtt voltam valakivel pár hónapja. Az a lány meg kb 4 éve szakított velem előtte.

Sajnos mi nem váltunk el szépen. Nagyon idiótán viselkedtem vele, sokszor kiabáltam, veszekedtem. Önértékelési gondjaim voltak mellette, nem is hittem magamba, meg egy olyan élethelyzetben voltam, amit nem tudtam kezelni. Csúnya dologgal vádoltak meg, ami nem volt igaz, és akkoriban voltam a közepében ennek a dolognak kb. És sajnos ebből adódóan az ő apja támadott olyan dolgokkal, mert neki is beszámoltak arról, amivel vádoltak és azt hitte, hogy igaz a dolog.

Lényeg, hogy emiatt elég sok minden csattant rajta.

Visszaigazoltam, mert első nagy szerelmem volt és érdekelt mit akar. De igazából csak 2 reggel beszélgettünk, ment dolgozni közbe. És második nap megírtam neki, hogy nem akarom, hogy bármi közünk legyen egymáshoz újra. Állítása szerint ő barátkozni akart volna, meg hogy felejtsük el a múltat.

Lehet hagytam volna, vissza jött volna. Bár jobb talán hogy nem így lett.

Azt bánom, hogy a másik lánnyal is vége lett fél évre rá, de nem emiatt, hogy visszaigazoltam, vagy valami.

2019. nov. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom,én nem akarok semmit az exszemtől de örültem volna ha sikerül megőrizni egy minimális bizalmi beszélőviszonyt.
2019. nov. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem is válaszolnék neki.
2019. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon meglepődnék. Mindkettő elég szemét módon hagyott ott, nehéz élethelyzetben magamra maradtam, nem volt könnyű továbblépni, de már egyikükkel sem kezdeném újra.
2019. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!