Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség a barátnőm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség a barátnőm egy pszichopata? Rám támadott mert feljebb vettem a fűtést?

Figyelt kérdés

Meg lehet fagyni ebbe a lakásban,15 fokra állítja a fűtést,én felvettem 22 fokra,majd kikelve magából visítani és kiabálni kezdett,mint egy fába szorult féreg.Majd a hab a tortán,amikor elkezdek rajta nevetni,mert mind ezt egy szál bugyiban csinálta,erre rámtámad miközben fekszem az ágyban.Rátérdelt a hasamra,és elkezdett karmolni és harapdálni.33 éves nőről beszélek...Anyagilag nem okoz problémát,hogy rendesen menjen a fűtés.Szerintetek normális az ilyen ember?Ti mit tennétek?Elhagynátok?Már nem merek kimenni a lépcsőházban,mert a kiabálásával leéget a szomszédok előtt,azt gondolják lehet hogy bántom,már tiszta ciki az egész,mert ez nem az első eset,hogy így kiabál, ilyen hülyeségekért.Most ennek fejében, fizikálisan is nekem esett,tiszta kek,lila lett a karom.Nem értem miért viselkedik így velem,én soha nem bántottam,se lelkileg se fizikailag,sőt mondhatni rendes vagyok hozzá és jól bánok vele.Erre ez a hála,hogy nekem esik?Már mondtam neki,menjen el orvoshoz,mert ha valaki így reagál ilyen pitiáner helyzetre,akkor mi van ha

valami komolyabb valami van,akkor belém vágja a nagykést?Ti tennétek?


2019. nov. 24. 09:50
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
* Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2019. nov. 24. 09:54
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát inkább lennék egyedül, mint egy erőszakos, másokban kárt tenni képes nővel. Ha megcsalnád, simán beléd vágná a nagy kést, az tuti. Szerintem ha van egy kis eszed lapátra teszed. Ennyit nem ér a punci, hogy eltűrt hogy bántanak és megaláznak.
2019. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem dobd ki. Ha teged megver a gyereket ia megfogja...
2019. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnám.


L

2019. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem passzold le neki a barátnődet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként minden rendben????
2019. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék egy ilyen Miss Kick-boxer-nek:).
2019. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Kib*sznám a francba.
2019. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

ma 10:50


Hát gratulálok!:)"Jó érzés" ám férfiként azzal a tudattal hagyni magad,hogy mint a nőnek nem ütsz vissza..Nem kívánom,hogy ilyen helyzetben legyél!Én nem ütök meg nőt,mert sokkal nagyobb erőfölénybe vagyok,de ha levernék neki kettőt marhára nem járna jól..nem sok kellett.Persze ha megteszem én lennék a legnagyobb féreg..

2019. nov. 24. 11:14
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem lehetséges, hogy csak játszadozni (értsd: szexelni) szeretett volna veled - hogy felmelegedjen, de esetleg te ezt úm támadásnak vélted?
2019. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!