Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha a barátnőm beszélget az exével?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nyolc hónapja vagyunk együtt.Párszor láttam hogy irt neki az exe.szóvá is tettem megbeszéltük.Elismerte hogy nem helyes.Nemrég mutat egy dologot a telefonján pont akkor irt neki.Korábban kérdeztem tőle akkor meg azt mondta nincs semmi hogy vagy néha de már az sem.Ismét szóvá tettem a dolgot most meg azt mondta mint ember érdeklődik utána. De szerintem itt kötődés van vagy a srác próbálja vissza barátkozni magát.Azok véleményét is kérnem akik hasonló cipőben vannak.Vagy igazából bármi jó tanácsot.
2019. nov. 24. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát nekem nem lenne a barátnőm többé. Nekem nem férne bele. Minek kell barátkozni valakivel, akivel már véget ért? Nem ő az élete része, hanem én. És ha ennyire fontos az exe neki, akkor húzzon vissza hozzá. És legyenek boldogok -.-.
2019. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző 56%-os vagyok: Szóval a lényeg, hogy 2018-ba engem is megkeresett ex barátnőm, 4 évvel a szakítás után, hogy barátkozni akarna. Első nagy szerelmem volt, persze érdekelt, hogy mit akar. De volt valakim. Viszont 2 reggel alatt közöltem vele, hogy nem akarom, hogy bármilyen formában is az életem része legyen újra.
2019. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebből általában a megcsalás következik be:)

Van is egy olyan szöveg, hogy:

".. Nincs szükségem a stesszre,

folyton írogató exre,

aki alatt titokban fekszel.."


Voltam ilyenben részem hidd el tudom miről beszélek.

2019. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltam a barátnôd helyében. Én ôszintén hittem, hogy barátok vagyunk az exszel. A párom látta, tudta, hogy az ex meg akar engem fektetni, de nem szólt semmit. Kivárta, amíg magamtól jövök rá. Évekkel késôbb árulta el, hogy neki ez egy nagyon nehéz idôszak volt, nagyon aggódott, hogy mi lesz velünk, mi lesz ebbôl az egész sztoriból. Az lett, hogy egy találkozás alkalmával megpróbált rávenni az ex, hogy keressünk egy szállodai szobát, ahol kettesben lehetünk (csak nyilvános helyen találkoztam ezzel a fiúval.) Én erre nemet mondtam és hazamentem. Azóta nem beszéltünk. Nem tudok elég hálás lenni a férjemnek, hogy akkor türelmes volt velem. Nem szép történet, még így is fájdalmat okoztam neki, hogy végül nem történt semmi a másikkal. De nekem egy nagyon fontos tapasztalat volt, sokat tanultam belôle. Azt Neked kell tudnod, mennyire bízol a barátnôdben. Akármennyire próbálkozik a másik pasi, a barátnôd döntése, megcsal-e vagy sem. Azt is neked kell tudni, fontos-e neked annyira ez a lány, hogy elviseld ezt az idôszakot. Mert ez nem tart örökké. Pár hónap és így vagy úgy, de vége lesz az ex-sztorinak. 31N
2019. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne az, ahogy a magam oldaláról sem az elővenni a múltban szeretett személyt, akivel jövőm már nem lesz a párom mellett, mert szeretem a párom. Ha ő másképp fogja fel, akkor lehet okés, én mindenesetre semmilyen szinten nem tolerálom az ilyet.
2019. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm es joba vagyok az osszes exemel...

Eszembe se jutna ujrakezdeni

Es ha ezt nem tudja az ujparom elfogadni akkor az nem a parom


Miert kell azonnal torolni az eleted egy reszet csak mert a pasinak nincs onbizalma es onbecsulese? Miert nem tud bizni a masikba? Bakker soha nem vartam el h rosszba legyen a parom az exevel sot zavart ha csunyat mond ra es spec raszoltam h fejezze be mert egykor szerelmes volt bele. Akkor miert akarja a szep emleket tonkre tenni ???

Szoval nalam ez nem tabu es nem valami pokoli dolog.

Szoval en nem ertek egyett azzal h utalni meg tiltani kellene a multamat

2019. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta megbeszéltük újra.Azt mondta hogy nincs köztük semmi és nem is lesz. A múltban olyan komoly problémák voltak ami miatt nem lenne értelme.Egyszer már megpróbálták újra és nem ment.Remélem el hihetem és el múlik a gyanakvásom.
2019. nov. 24. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!