Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nőre jellemző, ha megsértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőre jellemző, ha megsértődnek valamin, akkor duzzognak és nem szólnak semmit a férfihez?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző hogy ha megsértődnek,akkor nem mondják meg a férfinak,hanem inkább nem szólnak sokáig a férfihez és duzzognak?
2019. nov. 24. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen van, igen.
2019. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nőként férfiak részéről tapasztaltam ezt. Szinte mindtől.
2019. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ex férjem csinálta ezt velem állandóan, megőrjített. Ezért is váltunk el egy idő után, mert a fontos dolgokat lehetetlen volt vele lekommunikálni. Kétlem, hogy ez női viselkedés lenne, szerintem az egyéntől függ.
2019. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3assal egyetértek. Nekem a párom ilyen. Korábban felidegesít tett ezzel és a végén még én voltam az aki állítólag duzzog :-O. Már csak annyit mondok neki h szóljon ha befejezte a duzzogást és úgy viselkedek vele mintha nem duzzogna.
2019. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak is hogy csak duzzognak és nem mondanak semmit.
2019. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Derwer ***** válasza:
Igen, ilyen a feleségem, mindig is ilyen volt. Bár javuló a tendencia.
2019. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!