Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akarnak a 18-25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klotri kérdése:

Miert nem akarnak a 18-25 év közötti lányok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kérdés, finomíts rajta.
2019. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert nagyon kevés az olyan 18-25 éves pasi akivel lehetne ilyet kialakítani és nem csak éppen aktuális lyukként tekint a párjára. Vagy éppen akire lehetne alapozni mert elég felnőtt hozzá.
2019. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Én csak komoly kapcsolatra vagyok nyitott, és ugyanez elmondható a legtöbb barátnőmről is.

20/L

2019. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezt már én is kérdeztem egyszer...25 éves F vagyok és bizony a korosztályom sem a komolyságról hires,nagyon kevesen vagyunk akik komoly kapcsolatra vágyunk és aki nö ként szintén ezért is nehéz ebben a korosztályban komoly kapcsolatra szert tenni...
2019. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Finomíts rajta. Veled nem akartnak. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarnak.
2019. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akarnak, legfeljebb nem veled. Pont ez az a korosztály aki inkább a 30+os férfiakat keresi, akik már megtermeltek maguknak minden jót :)
2019. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akarunk. Csak nem akárkivel, mert bőven ráérünk még beérni valami szarral. Én is csak azzal jöttem össze, aki mellett nem éreztem kapuzárási pánikot, hanem inkább egy nagyon király szerelmes-barátság kezdetét. Az emberek a felnőtt élet kapujában ritkán megalkuvóak. Nem is kell nekik annak lenni, tanuljanak, dolgozzanak, erasmusozzanak, haverozzanak, utazzanak aztán ha van normális jelölt, lehet vele járni, de ez legyen az utolsó. Szerintem.

23n

2019. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Aztán mégis kivel?

Azt látom hogy a fiúk / férfiak elég jelentős része 16 éves kortól 50 éves korig csak p inát akar, nem kapcsolatot.


Meg minek? No man, no cry.

2019. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2. LOL


Semmi nem tiltja, hogy egy 18-25 éves lány idősebb férfiakkal is ismerkedjen. Mondjuk 25-32 évesekkel. Sőt, régebben inkább az 5-10 év korkülönbség a férfi javára volt a jellemzőbb. Nézzétek csak meg szinte mindannyian a saját nagyszüleiteket, vagy ritkán a szüleiteket.

2019. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nagyszüleim esetében 5 év korkülönbség se volt a nagyapáim javára, szüleimnel összesen 2 év apám javára. Az, hogy neked 30-as férfiként jól jönne egy kis egyetemista pipi, az más kérdés.
2019. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!