Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti őriztek az exek ajándékait/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti őriztek az exek ajándékait/leveleit?

Figyelt kérdés
Most költöztünk össze a párommal, és a közös pakolás közben ahogy csinálta a helyet, előkerültek régi fotók a volt barátnőről, szülinapi köszöntők, bögrék... Megkérdeztem miért olyan fontosak ezek erre azt mondta van olyan lap ami 10 éves, és csak bedobta a szekrénybe, nem szokta nézegetni. Ennyiben is hagytam a dolgot,de azért picit zavar.

2019. nov. 26. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Én őrzök mindenféle emléket, néha nézegetni is szoktam. Rettentő rosszul esne ha az aktuális párom elkezdene hadakozni a múltam ellen. Az exeimmel lezártam a kapcsolatom, de attól még emléknek megmaradtak (sőt van akivel össze is járok egy-egy dumálásra néha). A múltam, az emlékeim hozzám tartoznak, senki kedvéért nem szeretnék kötelezően kamuzni, hogy az exekkel minden időszak rossz volt, csak rossz emlékeim vannak. Ha valaki ezt nem tudja tolerálni, azt gondolom, nem szeret igazán, nem hozzám való.
2019. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Őrzi a halál. Eleve nem szeretek lomokat őrizni és a jelenben fontos emberektől is csak néhány kedves vagy hasznos holmit tartok meg... Annyi csetreszünk van, hogy félévente elsüllyesztünk párat valahova, hogy legyen hely újaknak.
2019. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Persze hogy őrzöm, nem mindet, de pár emlék van azért.

De mire zavar ez téged? Az a párod múltja, az élete része volt, nyilván nem fog mindent kidobálni.

2019. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ.

Leveleket nem őrizgetek, a közös fotókat is töröltem, de van olyan ajándék, amitől nem váltam meg. Kaptam bögrét, plüsst, ezeket megtartottam, de nem az ajándékozó személye miatt. A laptopomba is belefizetett egy minimális összeget, akkor azt is dobjam ki?

2019. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Van, amit őrzök, van, amit nem. Például egyik exem anyukája Kanadából hozott nekem egy pólót, használom is, nem fogom kidobni, csak azért, mert a fia lelépett. A másik exemtől kapott utazásról hozott hűtőmágneseket sem dobtam ki. Számomra ezek szuvenírek, utazási emlékek, én is szívesen utazok, ha tehetem, sokkal inkább ezzel kötöm össze, mint a kapcsolattal és a szakítással.
2019. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy-két dolog van csak, de nem azért mert egy emberre emlékeztet, hanem mert az egy hasznos vagy kedves dolog. Független attól, hogy egy férfitól kaptam, akivel valaha kapcsolatom volt.


Egyébként semmit sem őrzök, emlékeket meg pláne nem.

Nem beszélek velük, nem lesegetem őket semmilyen közösségi oldalon. Le van zárva. Pont.

36n

2019. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van rajtam egy ékszer amit az exemtől kaptam évekkel ezelőtt, nem veszem le senki kedvéért.
2019. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy őrzöm. Még csak az kéne. Vágtam a kukába a szakítás után a nyakláncot a fülbevalóval együtt. Semmi se emlékeztessen rá soha.
2019. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Azok a kapcsolatok is az életem részei voltak, és igen is voltak nagyon szép pillanatok. Sem a fotókat nem törlöm ki, sem az emlékeket nem dobálom el. Szerintem felnőtt embereknél ez teljesen normális...
2019. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Mindent nem, de őrzök. A használható dolgokat miért dobnak ki?

Ne zavarjon. Ezek emlékek. Miért kéne kidobni egy újabb nő, pasi miatt?

Fényképeket sem torlok soha.

2019. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!